Verbos Hebraicos iniciados Q-R

Verbos Hebraicos iniciados Q-R

Verbos Hebraicos iniciados Q-R, Querer, Quebrar, Rasgar, Rastejar, Reagir, Rebelar, Receber, Reclamar, Recuperar, Recuperar, Reduzir, Recomendar, Reforçar, Registrar, Remover, Render, Reparar, Representar, Resgatar, Resolver, Respirar, Responder, Rir, Restringir, Rezar, Roubar. Infinitivo, Passado, Presente e Futuro.

Verbo Querer                                                   Verbo Quebrar

Infinitivo לִרְצוֹת                                              Infinitivo  לִשְׁבּוֹר

Raiz      ר צ ה                                                      Raiz  שׁ ב ר

Passado                                                    Passado

אֲנִי רָצִיתִי  eu quis (m/f)                       אֲנִי שָׁבַרְתִּי  eu quebrei

אַתָּה רָצִיתָ  tu quiseste (m)                  אַתָּה שָׁבַרְתָּ tu quebraste 

אַתְּ רָצִית  tu quiseste (f)                       אַתְּ שָׁבַרְתְּ tu quebraste 

הוּא רָצָה   ele quis                               הוּא שָׁבַר   ele quebrou

הִיא רָצְתָה  ela quis                              הִיא שָׁבְרָה ela quebrou

אֲנַחְנוּ רָצִינוּ  nós quisemos (m/f)         אֲנַחְנוּ שָׁבַרְנוּ nós quebramos 

אַתֶּם רָצִיתֶם  vós quisestes (m)           אַתֶּם שָׁבַרְתֶּם  vós quebrastes

אַתֶּן רָצִיתֶן  vós quisestes (f)               אַתֶּן שָׁבַרְתֶּן vós quebrastes 

הֵם רָצוּ  eles quiseram                            הֵם שָׁבְרוּ eles quebraram

הֵן רָצוּ  elas quiseram                            הֵן שָׁבְרוּ elas quebraram


Presente                                              Presente

אֲנִי רוֹצֶה  eu quero (m)                           אֲנִי שׁוֹבֵר  eu quebro 

אֲנִי רוֹצָה  eu quero (f)                            אֲנִי שׁוֹבֶרֶת  eu quebro 

אַתָּה רוֹצֶה tu queres  (m)                      אַתָּה שׁוֹבֵר  tu quebras 

אַתְּ רוֹצָה   tu queres (f)                           אַתְּ שׁוֹבֶרֶת  tu quebras 

הוּא רוֹצֶה  ele quer                                הוּא שׁוֹבֵר  ele quebra

הִיא רוֹצָה  ela quer                                 הִיא שׁוֹבֶרֶת  ela quebra

אֲנַחְנוּ רוֹצִים  nós queremos (m)           אֲנַחְנוּ שׁוֹבְרִים nós quebramos 

אֲנַחְנוּ רוֹצוֹת  nós queremos (f)             אֲנַחְנוּ שׁוֹבְרוֹת nós quebramos 

אַתֶּם רוֹצִים  vós quereis (m)                  אַתֶּם שׁוֹבְרִים  vós quebrais 

אַתֶּן רוֹצוֹת  vós quereis (f)                     אַתֶּן שׁוֹבְרוֹת  vós quebrais

הֵם רוֹצִים  eles querem                          הֵם שׁוֹבְרִים eles quebram

הֵן רוֹצוֹת  elas querem                            הֵן שׁוֹבְרוֹת  elas quebram


Futuro                                                      Futuro

אֲנִי אֶרְצֶה  eu quererei (m/f)                אֲנִי אֶשְׁבּוֹר  eu quebrarei 

אַתָּה תִּרְצֶה  tu quererás (m)               אַתָּה תִּשְׁבּוֹר  tu quebrarás 

אַתְּ תִּרְצִי  tu quererás (f)                      אַתְּ תִּשְׁבְּרִי  tu quebrarás 

הוּא יִרְצֶה  ele quererá                          הוּא יִשְׁבּוֹר  ele quebrará

הִיא תִּרְצֶה  ela quererá                        הִיא תִּשְׁבּוֹר  ela quebrará

אֲנַחְנוּ נִרְצֶה  nós quereremos (m/f)     אֲנַחְנוּ נִשְׁבּוֹר nós quebraremos 

אַתֶּם תִּרְצוּ  vós querereis (m)               אַתֶּם תִּשְׁבְּרוּ  vós quebrareis 

אַתֶּן תִּרְצוּ  vós querereis (f)                   אַתֶּן תִּשְׁבְּרוּ  vós quebrareis 

הֵם יִרְצוּ  eles quererão                          הֵם יִשְׁבְּרוּ  eles quebrarão

הֵן יִרְצוּ  elas quererão                   הֵן יִשְׁבְּרוּ  elas quebrarão


Verbos Hebraicos iniciados QR

Verbo Rasgar                                     Verbo Rastejar

Infinitivo    לִקְרוֹעַ                         Infinitivo   לִזְחוֹל

Raiz         ק ר ע                              Raiz    ז ח ל

Passado                                            Passado 

אֲנִי קָרַעְתִּי  eu rasguei (m/f)            אֲנִי זָחַלְתִּי eu rastejei 

אַתָּה קָרַעְתָּ  tu rasgaste (m)           אַתָּה זָחַלְתָּ tu rastejaste 

אַתְּ קָרַעְתְּ  tu rasgaste (f)                  אַתְּ זָחַלְתְּ  tu rastejaste 

הוּא קָרַע  ele rasgou                         הוּא זָחַל ele rastejou

הִיא קָרְעָה  ela rasgou                      הִיא זָחֲלָה  ela rastejou

אֲנַחְנוּ קָרַעְנוּ  nós rasgamos (m/f)    אֲנַחְנוּ זָחַלְנוּ nós  rastejamos 

אַתֶּם קָרַעְתֶּם  vós rasgastes (m)     אַתֶּם זָחַלְתֶּם  vós rastejastes 

אַתֶּן קָרַעְתֶּן  vós rasgastes (f)           אַתֶּן זָחַלְתֶּן  vós rastejastes 

הֵם קָרְעוּ  eles rasgaram                     הֵם זָחֲלוּ eles rastejaram

הֵן קָרְעוּ  elas rasgaram                       הֵן זָחֲלוּ  elas rastejaram


Presente                                               Presente

אֲנִי קוֹרֵעַ  eu rasgo (m)                       אֲנִי זוֹחֵל  eu rastejo 

אֲנִי קוֹרַעַת  eu rasgo (f)                       אֲנִי זוֹחֶלֶת  eu rastejo

אַתָּה קוֹרֵעַ  tu rasgas (m)                    אַתָּה זוֹחֵל  tu rastejas 

אַתְּ קוֹרַעַת  tu rasgas (f)                     אַתְּ זוֹחֶלֶת  tu rastejas

הוּא קוֹרֵעַ  ele rasga                    הוּא זוֹחֵל  ele rasteja

הִיא קוֹרַעַת  ela rasga                        הִיא זוֹחֶלֶת  ela rasteja

אֲנַחְנוּ קוֹרְעִים  nós rasgamos (m)    אֲנַחְנוּ זוֹחֲלִים  rastejamos 

אֲנַחְנוּ קוֹרְעוֹת  nós rasgamos (f)     אֲנַחְנוּ זוֹחֲלוֹת  nós rastejamos 

אַתֶּם קוֹרְעִים  vós rasgais (m)        אַתֶּם זוֹחֲלִים  vós rastejais 

אַתֶּן קוֹרְעוֹת  vós rasgais (f)              אַתֶּן זוֹחֲלוֹת  vós rastejais 

הֵם קוֹרְעִים  eles rasgam              הֵם זוֹחֲלִים  eles rastejam

הֵן קוֹרְעוֹת  elas rasgam                    הֵן זוֹחֲלוֹת  elas rastejam


Futuro                                                    Futuro

אֲנִי אֶקְרַע  eu rasgarei (m/f)             אֲנִי אֶזְחַל  eu rastejarei 

אַתָּה תִּקְרַע  tu rasgarás (m)         אַתָּה תִּזְחַל  tu rastejarás 

אַתְּ תִּקְרְעִי  tu rasgarás (f)               אַתְּ תִּזְחֲלִי  tu rastejarás 

הוּא יִקְרַע  ele rasgará                    הוּא יִזְחַל  ele rastejará

הִיא תִּקְרַע  ela rasgará                     הִיא תִּזְחַל  ela rastejará

אֲנַחְנוּ נִקְרַע nós rasgaremos (m/f)   אֲנַחְנוּ נִזְחַל  nós rastejaremos

אַתֶּם תִּקְרְעוּ  vós rasgareis (m)        אַתֶּם תִּזְחֲלוּ  vós rastejareis 

אַתֶּן תִּקְרְעוּ  vós rasgareis (f)           אַתֶּן תִּזְחֲלוּ  vós rastejareis 

הֵם יִקְרְעוּ  eles rasgarão                    הֵם יִזְחֲלוּ  eles rastejarão

הֵן יִקְרְעוּ  elas rasgarão                    הֵן יִזְחֲלוּ  elas rastejarão


Verbos Hebraicos iniciados QR

  Verbo Reagir                                                 Verbo Rebelar

Infinitivo   לְהָגִיב                                   Infinitivo  לִמְרוֹד

 Raiz        ג ו ב                                       Raiz  מ ר ד

Passado                                                  Passado

אֲנִי הֵגַבְתִּי  eu reagi (m/f)              אֲנִי מָרַדְתִּי  eu rebelei 

אַתָּה הֵגַבְתָּ  tu reagiste (m)            אַתָּה מָרַדְתָּ   tu rebelaste 

אַתְּ הֵגַבְתְּ  tu reagiste (f)                 אַתְּ מָרַדְתְּ   tu rebelaste 

הוּא הֵגִיב  ele reagiu                       הוּא מָרַד  ele rebelou

הִיא הֵגִיבָה  ela reagiu                   הִיא מָרְדָה  ela rebelou

אֲנַחְנוּ הֵגַבְנוּ nós reagimos (m/f)    אֲנַחְנוּ מָרַדְנוּ  nós rebelamos 

אַתֶּם הֵגַבְתֶּם  vós reagistes (m)     אַתֶּם מָרַדְתֶּם  vós rebelastes 

אַתֶּן הֵגַבְתֶּן  vós reagistes (f)         אַתֶּן מָרַדְתֶּן  vós rebelastes 

הֵם הֵגִיבוּ  eles reagiram                  הֵם מָרְדוּ  eles rebelaram

הֵן הֵגִיבוּ  elas reagiram                  הֵן מָרְדוּ  elas rebelaram


Presente                                               Presente

אֲנִי מֵגִיב  eu reajo (m)                      אֲנִי מוֹרֵד  eu rebelo 

אֲנִי מְגִיבָה  eu reajo (f)                    אֲנִי מוֹרֶדֶת  eu rebelo 

אַתָּה מֵגִיב  tu reages (m)                 אַתָּה מוֹרֵד  tu rebelas 

אַתְּ מְגִיבָה  tu reages (f)                   אַתְּ מוֹרֶדֶת  tu rebelas 

הוּא מֵגִיב  ele reage                        הוּא מוֹרֵד  ele rebela

הִיא מְגִיבָה  ela reage                     הִיא מוֹרֶדֶת  ela rebela

אֲנַחְנוּ מְגִיבִים nós reagimos (m)     אֲנַחְנוּ מוֹרְדִים  nós rebelamos 

אֲנַחְנוּ מְגִיבוֹת  nós reagimos (f)     אֲנַחְנוּ מוֹרְדוֹת  nós rebelamos 

אַתֶּם מְגִיבִים  vós reagis (m)           אַתֶּם מוֹרְדִים  vós rebelais 

אַתֶּן מְגִיבוֹת  vós reagis (f)              אַתֶּן מוֹרְדוֹת  vós rebelais 

הֵם מְגִיבִים  eles reagem                 הֵם מוֹרְדִים  eles rebelam

הֵן מְגִיבוֹת  elas reagem                   הֵן מוֹרְדוֹת  elas rebelam


Futuro                                                  Futuro

אֲנִי אָגִיב  eu reagirei (m/f)             אֲנִי אֶמְרוֹד  eu rebelarei 

אַתָּה תָּגִיב  tu reagirás (m)              אַתָּה תִּמְרוֹד  tu rebelarás 

אַתְּ תָּגִיבִי  tu reagirás (f)                 אַתְּ תִּמְרְדִי  tu rebelarás

הוּא יָגִיב  ele reagirá                       הוּא יִמְרוֹד  ele rebelará

הִיא תָּגִיב  ela reagirá                      הִיא תִּמְרוֹד  ela rebelará

אֲנַחְנוּ נָגִיב nós reagiremos (m/f)    אֲנַחְנוּ נִמְרוֹד  nós rebelaremos 

אַתֶּם תָּגִיבוּ  vós reagireis (m)          אַתֶּם תִּמְרְדוּ  vós rebelareis 

אַתֶּן תָּגִיבוּ  vós reagireis (f)             אַתֶּן תִּמְרְדוּ  vós rebelareis 

הֵם יָגִיבוּ  eles reagirão                     הֵם יִמְרְדוּ  eles rebelarão

הֵן יָגִיבוּ  elas reagirão                       הֵן יִמְרְדוּ  elas rebelarão


Verbos Hebraicos iniciados QR

 Verbo Receber                                 Verbo Reclamar                   

Infinitivo   לְקַבֵּל                                Infinitivo  לְהִתְלוֹנֵן

Raiz      ק ב ל                                   Raiz  ל ו נ

Passado                                             Passado

אֲנִי קִיבַּלְתִּי  eu recebi (m/f)                אֲנִי הִתְלוֹנַנְתִּי  eu reclamei 

אַתָּה קִיבַּלְתָּ  tu recebeste (m)          אַתָּה הִתְלוֹנַנְתָּ  tu reclamaste 

אַתְּ קִיבַּלְתְּ  tu recebeste (f)                אַתְּ הִתְלוֹנַנְתְּ  tu reclamaste 

הוּא קִיבֵּל  ele recebeu                       הוּא הִתְלוֹנֵן  ele reclamou

הִיא קִיבְּלָה  ela recebeu                      הִיא הִתְלוֹנְנָה  ela reclamou

אֲנַחְנוּ קִיבַּלְנוּ nós recebemos (m/f)    אֲנַחְנוּ הִתְלוֹנַנּוּ nós reclamamos

אַתֶּם קִיבַּלְתֶּם  vós recebestes (m)      אַתֶּם  הִתְלוֹנַנְתֶּם vós reclamastes 

אַתֶּן קִיבַּלְתֶּן  vós recebestes (f)          אַתֶּן  הִתְלוֹנַנְתֶּן vós reclamastes

הֵם קִיבְּלוּ  eles receberam             הֵם הִתְלוֹנְנוּ  eles reclamaram

הֵן קִיבְּלוּ  elas receberam                   הֵן הִתְלוֹנְנוּ  elas reclamaram


Presente                                             Presente

אֲנִי מְקַבֵּל  eu recebo (m)               אֲנִי מִתְלוֹנֵן  eu reclamo

אֲנִי מְקַבֶּלֶת  eu recebo (f)                  אֲנִי מִתְלוֹנֶנֶת  eu reclamo 

אַתָּה מְקַבֵּל  tu recebes (m)             אַתָּה מִתְלוֹנֵן  tu reclamas 

אַתְּ מְקַבֶּלֶת  tu recebes (f)                   אַתְּ מִתְלוֹנֶנֶת  tu reclamas 

הוּא מְקַבֵּל  ele recebe                הוּא מִתְלוֹנֵן  ele reclama

הִיא  מְקַבֶּלֶת  ele recebe              הִיא מִתְלוֹנֶנֶת  ela reclama

אֲנַחְנוּ מְקַבְּלִים nós recebemos (m)  אֲנַחְנוּ מִתְלוֹנְנִים  nós reclamamos

אֲנַחְנוּ מְקַבְּלוֹת nós recebemos (f)    אֲנַחְנוּ מִתְלוֹנְנוֹת  nós reclamamos 

אַתֶּם מְקַבְּלִים  vós recebeis (m)        אַתֶּם מִתְלוֹנְנִים  vós reclamais 

אַתֶּן מְקַבְּלוֹת  vós recebeis (f)          אַתֶּן מִתְלוֹנְנוֹת vós reclamais 

הֵם מְקַבְּלִים  eles recebem               הֵם מִתְלוֹנְנִים eles reclamam

הֵן מְקַבְּלוֹת  elas recebem                 הֵן מִתְלוֹנְנוֹת elas reclamam


Futuro                                          Futuro

אֲנִי אֲקַבֵּל  eu receberei (m/f)            אֲנִי אֶתְלוֹנֵן    eu reclamarei

אַתָּה תְּקַבֵּל tu receberás (m)             אַתָּה תִּתְלוֹנֵן tu reclamarás

אַתְּ תְּקַבְּלִי tu receberás (f)                 אַתְּ תִּתְלוֹנְנִי tu reclamarás 

הוּא יְקַבֵּל ele receberá                הוּא יִתְלוֹנֵן ele reclamará

הִיא תְּקַבֵּל ela receberá                    הִיא תִּתְלוֹנֵן ela reclamará

אֲנַחְנוּ נְקַבֵּל nós receberemos (m/f)   אֲנַחְנוּ נִתְלוֹנֵן nós reclamaremos 

אַתֶּם תְּקַבְּלוּ vós recebereis (m)     אַתֶּם תִּתְלוֹנְנוּ vós reclamareis 

אַתֶּן תְּקַבְּלוּ vós recebereis (f)            אַתֶּן תִּתְלוֹנְנוּ vós reclamareis 

הֵם יְקַבְּלוּ eles receberão                   הֵם יִתְלוֹנְנוּ eles reclamarão

הֵן יְקַבְּלוּ elas receberão                     הֵן יִתְלוֹנְנוּ elas reclamarão


Verbos Hebraicos iniciados Q-R

 Verbo Recusar                             Verbo Recolher

Infinitivo לְסָרֵב                                 Infinitivo  לֶאֱסוֹף

Raiz   ס ר ב                                      Raiz  א ס פ

Passado                                            Passado

אֲנִי סֵירַבְתִּי eu recusei (m/f)               אֲנִי אָסַפְתִּי eu recolhi 

אַתָּה סֵירַבְתָּ tu recusaste (m)          אַתָּה אָסַפְתָּ tu recolheste

אַתְּ סֵירַבְתְּ tu recusaste (f)                  אַתְּ אָסַפְתְּ tu recolheste 

הוּא סֵירֵב ele recusou                        הוּא אָסַף ele recolheu

הִיא סֵירְבָה ela recusou                      הִיא אָסְפָה ela recolheu

אֲנַחְנוּ סֵירַבְנוּ nós recusamos (m/f)   אֲנַחְנוּ אָסַפְנוּ nós recolhemos 

אַתֶּם סֵירַבְתֶּם vós recusastes (m)    אַתֶּם אֲסַפְתֶּם vós recolhestes 

אַתֶּן סֵירַבְתֶּן vós recusastes (f)         אַתֶּן אֲסַפְתֶּן vós recolhestes 

הֵם סֵירְבוּ eles recusaram                     הֵם אָסְפוּ eles recolheram

הֵן סֵירְבוּ elas recusaram                    הֵן אָסְפוּ elas recolheram


Presente                                             Presente

אֲנִי מְסָרֵב eu recuso (m)                         אֲנִי אוֹסֵף eu recolho 

אֲנִי מְסָרֶבֶת eu recuso (f)                      אֲנִי אוֹסֶפֶת eu recolho

אַתָּה מְסָרֵב tu recusas (m)             אַתָּה אוֹסֵף tu recolhes

הוּא מְסָרֵב ele recusa                           הוּא אוֹסֵף ele recolhe

הִיא מְסָרֶבֶת ela recusa                      הִיא אוֹסֶפֶת ela recolhe

אֲנַחְנוּ מְסָרְבִים nós recusamos (m)   אֲנַחְנוּ אוֹסְפִים nós recolhemos 

אֲנַחְנוּ מְסָרְבוֹת nós recusamos (f)   אֲנַחְנוּ אוֹסְפוֹת nós recolhemos 

אַתֶּם מְסָרְבִים vós recusais (m)        אַתֶּם אוֹסְפִים vós recolheis 

אַתֶּן מְסָרְבוֹת vós recusais (f)             אַתֶּן אוֹסְפוֹת  vós recolheis 

הֵם מְסָרְבִים eles recusam                הֵם אוֹסְפִים eles recolhem

הֵן מְסָרְבוֹת elas recusam                   הֵן אוֹסְפוֹת elas recolhem


Futuro                                              Futuro

אֲנִי אֲסַרֵב eu recusarei (m/f)                 אֲנִי אֶאֱסוֹף eu recolherei

אַתָּה תְּסָרֵב tu recusareis (m)               אַתָּה תֶּאֱסוֹף tu recolhereis 

אַתְּ תְּסָרְבִי tu recusareis (f)                   אַתְּ תַּאַסְפִי tu recolhereis 

הוּא יְסָרֵב ele recusará                          הוּא יֶאֱסוֹף ele recolherá

הִיא תְּסָרֵב  ela recusará                       הִיא תֶּאֱסוֹף  ela recolherá

אֲנַחְנוּ נְסָרֵב  nós recusaremos (m/f)   אֲנַחְנוּ נֶאֱסוֹף  nós recolheremos 

אַתֶּם תְּסָרְבוּ  vós recusareis (m)         אַתֶּם תַּאַסְפוּ  vós recolhereis 

אַתֶּן תְּסָרְבוּ  vós recusareis (f)           אַתֶּן תַּאַסְפוּ  vós recolhereis 

הֵם יְסָרְבוּ  eles recusarão                    הֵם יַאַסְפוּ  eles recolherão

הֵן יְסָרְבוּ  elas recusarão                     הֵן יַאַסְפוּ  elas recolherão


Verbos Hebraicos iniciados Q-R

 Verbo Reduzir                                         Verbo Recomendar

Infinitivo לְצַמְצֵם                              Infinitivo  לְהַמְלִיץ

Raiz      צ מ צ מ                             Raiz מ ל צ

Passado                                              Passado

אֲנִי צִמְצַמְתִּי eu reduzi (m/f)               אֲנִי הִמְלַצְתִּי eu recomendei

אַתָּה צִמְצַמְתָּ tu reduziste (m)            אַתָּה הִמְלַצְתָּ tu recomendaste 

אַתְּ צִמְצַמְתְּ tu reduziste (f)                אַתְּ הִמְלַצְתְּ tu recomendaste 

הוּא צִמְצֵם ele reduziu               הוּא הִמְלִיץ ele recomendou  

הִיא צִמְצְמָה ela reduziu                    הִיא הִמְלִיצָה ela recomendou

אֲנַחְנוּ צִמְצַמְנוּnós reduzimos (m/f)   אֲנַחְנוּ הִמְלַצְנוּ nós recomendamos 

אַתֶּם צִמְצַמְתֶּם vós reduzistes (m)     אַתֶּם הִמְלַצְתֶּם vós recomendastes 

אַתֶּן צִמְצַמְתֶּן vós reduzistes (f)       אַתֶּן הִמְלַצְתֶּן vós recomendastes 

הֵם צִמְצְמוּ eles reduziram                 הֵם הִמְלִיצוּ eles recomendaram

הֵן צִמְצְמוּ elas reduziram                  הֵן הִמְלִיצוּ elas recomendaram


Presente                                            Presente

אֲנִי מְצַמְצֵם eu reduzo (m)                     אֲנִי מַמְלִיץ eu recomendo 

אֲנִי מְצַמְצֶמֶת eu reduzo (f)                   אֲנִי מַמְלִיצָה eu recomendo 

אַתָּה מְצַמְצֵם tu reduzes (m)                אַתָּה מַמְלִיץ tu recomendas 

אַתְּ מְצַמְצֶמֶת tu reduzes (f)                 אַתְּ מַמְלִיצָה tu recomendas 

הוּא מְצַמְצֵם ele reduz                        הוּא מַמְלִיץ ele recomenda

הִיא מְצַמְצֶמֶת ela reduz                     הִיא מַמְלִיצָה ela recomenda

אֲנַחְנוּ מְצַמְצְמִיםnós reduzimos (m) אֲנַחְנוּ מַמְלִיצִים nós recomendamos 

אֲנַחְנוּ מְצַמְצְמוֹת nós reduzimos (f) אֲנַחְנוּ מַמְלִיצוֹת nós recomendamos 

אַתֶּם מְצַמְצְמִים vós reduzis (m)      אַתֶּם מַמְלִיצִים vós recomendais 

אַתֶּן מְצַמְצְמוֹת vós reduzis (f)       אַתֶּן מַמְלִיצוֹת vós recomendais 

הֵם מְצַמְצְמִים eles reduzem              הֵם מַמְלִיצִים eles recomendam

הֵן מְצַמְצְמוֹת elas reduzem               הֵן מַמְלִיצוֹת elas recomendam

 


Futuro                                               Futuro

אֲנִי אֲצַמְצֵם eu reduzirei (m/f)          אֲנִי אַמְלִיץ eu recomendarei 

אַתָּה תְּצַמְצֵם tu reduzirás (m)               אַתָּה תַּמְלִיץ tu recomendarás 

אַתְּ תְּצַמְצְמִי tu reduzirás (f)                 אַתְּ תַּמְלִיצִי tu recomendarás

הוּא יְצַמְצֵם ele reduzirá                      הוּא יַמְלִיץ ele recomendará

הִיא תְּצַמְצֵם ela reduzirá                     הִיא תַּמְלִיץ ela recomendará

אֲנַחְנוּ נְצַמְצֵם nós reduziremos (m/f) אֲנַחְנוּ נַמְלִיץ nós recomendaremos 

אַתֶּם תְּצַמְצְמוּ vós reduzireis (m)      אַתֶּם תַּמְלִיצוּ vós recomendareis 

אַתֶּן תְּצַמְצְמוּ vós reduzireis (f)         אַתֶּן תַּמְלִיצוּ vós recomendareis

הֵם יְצַמְצְמוּ eles reduzirão                הֵם  יַמְלִיצוּ eles recomendarão

הֵן יְצַמְצְמוּ elas reduzirão                 הֵן יַמְלִיצוּ elas recomendarão


Verbos Hebraicos iniciados Q-R

 Verbo Reforçar                                          Verbo Registrar

Infinitivo  לְחַזֵּק                                    Infinitivo לְהַקְלִיט

Raiz       ח ז ק                                       Raiz  ק ל ט

Passado                                                Passado

אֲנִי חִיזַּקְתִּי eu reforcei (m/f)               אֲנִי הִקְלַטְתִּי eu registrei 

אַתָּה חִיזַּקְתָּ tu reforçaste (m)             אַתָּה הִקְלַטְתָּ tu registraste 

אַתְּ חִיזַּקְתְּ tu reforçaste (f)                אַתְּ הִקְלַטְתְּ tu registraste

הוּא חִיזֵּק ele reforçou                         הוּא הִקְלִיט ele registrou

הִיא חִיזְּקָה ela reforçou                      הִיא הִקְלִיטָה ela registrou

אֲנַחְנוּ חִיזַּקְנוּ nós reforçamos (m/f)   אֲנַחְנוּ הִקְלַטְנוּ nós registramos 

אַתֶּם חִיזַּקְתֶּם vós reforçastes (m)     אַתֶּם הִקְלַטְתֶּם vós registrastes 

אַתֶּן חִיזַּקְתֶּן vós reforçastes (f)         אַתֶּן הִקְלַטְתֶּן vós registrastes 

הֵם חִיזְּקוּ eles reforçaram             הֵם הִקְלִיטוּ eles registraram

הֵן חִיזְּקוּ elas reforçaram                    הֵן הִקְלִיטוּ elas registraram


Presente                                      Presente

אֲנִי מְחַזֵּק eu reforço (m)                        אֲנִי מַקְלִיט eu registro 

אֲנִי מְחַזֶּקֶת eu reforço (f)                     אֲנִי מַקְלִיטָה eu registro 

אַתָּה מְחַזֵּק tu reforças (m)                  אַתָּה מַקְלִיט tu registras 

אַתְּ מְחַזֶּקֶת tu reforças (f)                     אַתְּ מַקְלִיטָה tu registras 

הוּא מְחַזֵּק ele reforça                          הוּא מַקְלִיט ele registra

הִיא מְחַזֶּקֶת ela reforça                      הִיא מַקְלִיטָה ela registra

אֲנַחְנוּ מְחַזְּקִים nós reforçamos (m)   אֲנַחְנוּ מַקְלִיטִים nós registramos 

אֲנַחְנוּ מְחַזְּקוֹת nós reforçamos (f)     אֲנַחְנוּ מַקְלִיטוֹת nós registramos 

אַתֶּם מְחַזְּקִים vós reforçais (m)          אַתֶּם מַקְלִיטִים vós registrais 

אַתֶּן מְחַזְּקוֹת vós reforçais (f)            אַתֶּן מַקְלִיטוֹת vós registrais 

הֵם מְחַזְּקִים eles reforçam                  הֵם מַקְלִיטִים eles registram

הֵן מְחַזְּקוֹת elas reforçam                  הֵן מַקְלִיטוֹת elas registram


Futuro                                   Futuro 

אֲנִי אֲחַזֵּק eu reforçarei (m/f)               אֲנִי אַקְלִיט eu registrarei 

אַתָּה תְּחַזֵּק tu reforçarás (m)              אַתָּה תַּקְלִיט tu registrarás 

אַתְּ תְּחַזְּקִי tu reforçarás (f)                אַתְּ תַּקְלִיטִי tu registrarás

הוּא יְחַזֵּק ele reforçará                      הוּא יַקְלִיט ele registrará

הִיא תְּחַזֵּק ela reforçará                       הִיא תַּקְלִיט ela registrará

אֲנַחְנוּ נְחַזֵּק nós reforçaremos (m/f)   אֲנַחְנוּ נַקְלִיט nós registraremos 

אַתֶּם תְּחַזְּקוּ vós reforçareis (m)       אַתֶּם תַּקְלִיטוּ vós registrareis

אַתֶּן תְּחַזְּקוּ vós reforçareis (f)        אַתֶּן תַּקְלִיטוּ vós registrareis

הֵם יְחַזְּקוּ eles reforçarão              הֵם יַקְלִיטוּ eles registrarão

הֵן יְחַזְּקוּ elas reforçarão                הֵן יַקְלִיטוּ elas registrarão 


Verbos Hebraicos iniciados Q-R

 Verbo Remover                                     Verbo Render

Infinitivo לְהָסִיר                               Infinitivo  לְהָנִיב

Raiz    ס ו ר                                      Raiz   נ ו ב

Passado                                           Passado

אֲנִי הֵסַרְתִּי eu removi (m/f)                אֲנִי הֵנַבְתִּי eu rendi 

אַתָּה הֵסַרְתָּ tu removeste (m)            אַתָּה הֵנַבְתָּ tu rendeste

אַתְּ הֵסַרְתְּ tu removeste (f)                 אַתְּ הֵנַבְתְּ tu rendeste 

הוּא הֵסִיר ele removeu                       הוּא הֵנִיב ele rendeu

הִיא הֵסִירָה ela removeu                    הִיא הֵנִיבָה ela rendeu

אֲנַחְנוּ הֵסַרְנוּ  nós removemos (m/f)   אֲנַחְנוּ הֵנַבְנוּ nós rendemos 

אַתֶּם הֵסַרְתֶּם vós removestes (m)      אַתֶּם הֵנַבְתֶּם vós rendestes 

אַתֶּן הֵסַרְתֶּן vós removestes (f)          אַתֶּן הֵנַבְתֶּן vós rendestes 

הֵם הֵסִירוּ eles removeram                  הֵם הֵנִיבוּ eles renderam

הֵן הֵסִירוּ elas removeram                   הֵן הֵנִיבוּ elas renderam


Presente                                    Presente

אֲנִי מֵסִיר eu removo (m)                     אֲנִי מֵנִיב eu rendo 

אֲנִי מְסִירָה eu removo (f)                    אֲנִי מְנִיבָה eu rendo 

אַתָּה מֵסִיר tu removes (m)                  אַתָּה מֵנִיב tu rendes 

אַתְּ מְסִירָה tu removes (f)                   אַתְּ מְנִיבָה tu rendes 

הוּא מֵסִיר ele remove                         הוּא מֵנִיב ele rende

הִיא מְסִירָה ela remove                     הִיא מְנִיבָה ela rende

אֲנַחְנוּ מְסִירִים nós removemos (m    אֲנַחְנוּ מְנִיבִים nós rendemos 

אֲנַחְנוּ מְסִירוֹת nós removemos (f)     אֲנַחְנוּ מְנִיבוֹת nós rendemos 

אַתֶּם מְסִירִים vós removeis (m)          אַתֶּם מְנִיבִים vós rendeis 

אַתֶּן מְסִירוֹת vós removeis (f)             אַתֶּן מְנִיבוֹת vós rendeis 

הֵם מְסִירִים eles removem                 הֵם מְנִיבִים eles rendem

הֵן מְסִירוֹת elas removem                   הֵן מְנִיבוֹת elas rendem


Verbos Hebraicos iniciados Q-R

Futuro                                         Futuro

אֲנִי אָסִיר eu removerei (m/f)            אֲנִי אָנִיב eu renderei 

אַתָּה תָּסִיר tu removerás (m)                אַתָּה תָּנִיב tu renderás 

אַתְּ תָּסִירִי tu removerás (f)                   אַתְּ תָּנִיבִי tu renderás

הוּא יָסִיר ele removerá                         הוּא יָנִיב ele renderá

הִיא תָּסִיר ela removerá                        הִיא תָּנִיב ela renderá

אֲנַחְנוּ נָסִיר nós removeremos (m/f)     אֲנַחְנוּ נַנִיב nós renderemos 

אַתֶּם תָּסִירוּ vós removereis (m)           אַתֶּם תָּנִיבוּ vós rendereis 

אַתֶּן תָּסִירוּ vós removereis (f)              אַתֶּן תָּנִיבוּ vós rendereis 

הֵם יָסִירוּ eles removerão                      הֵם יָנִיבוּ eles renderão

הֵן יָסִירוּ elas removerão                       הֵן יָנִיבוּ elas renderão


Verbos Hebraicos iniciados Q-R

Verbo Reparar                                       Verbo Representar

Infinitivo  לְתַקֵּן                               Infinitivo לְייַצֵּג

Raiz   ת ק נ                                     Raiz י צ ג

Passado                                           Passado

אֲנִי תִּיקַּנְתִּי eu reparei (m/f)           אֲנִי יִיצַּגְתִּי eu representei 

אַתָּה תִּיקַּנְתָּ tu reparaste (m)          אַתָּה יִיצַּגְתָּ tu representaste 

אַתְּ תִּיקַּנְתְּ tu reparaste (f)                אַתְּ יִיצַּגְתְּ tu representaste 

הוּא תִּיקֵּן ele reparou                      הוּא יִיצֵּג ele representou

הִיא תִּיקְּנָה ela reparou                  הִיא יִיצְּגָה ela representou

אֲנַחְנוּ תִּיקַּנּוּ nós reparamos (m/f)  אֲנַחְנוּ יִיצַּגְנוּ nós representamos 

אַתֶּם תִּיקַּנְתֶּם vós reparastes (m)  אַתֶּם יִיצַּגְתֶּם vós representastes 

אַתֶּן תִּיקַּנְתֶּן vós reparastes (f)      אַתֶּן יִיצַּגְתֶּן vós representastes 

הֵם תִּיקְּנוּ eles repararam                הֵם יִיצְּגוּ eles representaram

הֵן תִּיקְּנוּ elas repararam                 הֵן יִיצְּגוּ elas representaram


Verbos Hebraicos iniciados Q-R

Presente                                      Presente

אֲנִי מְתַקֵּן eu reparo (m)                      אֲנִי מְייַצֵּג eu represento 

אֲנִי מְתַקֶּנֶת eu reparo (f)                    אֲנִי מְייַצֶּגֶת eu represento 

אַתָּה מְתַקֵּן tu reparas (m)                אַתָּה מְייַצֵּג tu representas 

אַתְּ מְתַקֶּנֶת tu reparas (f)                   אַתְּ מְייַצֶּגֶת tu representas

הוּא מְתַקֵּן ele repara                          הוּא מְייַצֵּג ele representa

הִיא מְתַקֶּנֶת ela repara                      הִיא מְייַצֶּגֶת ela representa

אֲנַחְנוּ מְתַקְּנִים nós reparamos (m)  אֲנַחְנוּ מְייַצְּגִים nós representamos 

אֲנַחְנוּ מְתַקְּנוֹת nós reparamos (f)    אֲנַחְנוּ מְייַצְּגוֹת nós representamos

אַתֶּם מְתַקְּנִים vós reparais (m)      אַתֶּם מְייַצְּגִים vós representais

אַתֶּן מְתַקְּנוֹת vós reparais (f)            אַתֶּן מְייַצְּגוֹת vós representais  

הֵם מְתַקְּנִים eles repararam         הֵם מְייַצְּגִים eles representaram

הֵן מְתַקְּנוֹת elas repararam          הֵן מְייַצְּגוֹת elas representaram


Verbos Hebraicos iniciados Q-R

Futuro                                     Futuro

אֲנִי אֲתַקֵּן eu repararei (m/f)             אֲנִי אֲייַצֵּג eu representarei 

אַתָּה תְּתַקֵּן tu repararás (m)             אַתָּה תְּייַצֵּג tu representarás 

אַתְּ תְּתַקְּנִי tu repararás (f)                אַתְּ תְּייַצְּגִי tu representarás 

הוּא יְתַקֵּן ele reparará                      הוּא יְיַצֵּג ele representará

הִיא תְּתַקֵּן ela reparará                     הִיא תְּייַצֵּג ela representará

אֲנַחְנוּ נְתַקֵּן nós repararemos (m/f)  אֲנַחְנוּ נְייַצֵּג nós representaremos 

אַתֶּם תְּתַקְּנוּ  vós reparareis (m)      אַתֶּם תְּייַצְּגוּ  vós representareis

אַתֶּן תְּתַקְּנוּ vós reparareis (f)       אַתֶּן תְּייַצְּגוּ  vós representareis 

הֵם יְתַקְּנוּ  eles repararão                הֵם יְיַצְּגוּ  eles representarão

הֵן יְתַקְּנוּ  elas repararão                  הֵן יְיַצְּגוּ  elas representarão


Verbos Hebraicos iniciados Q-R

Verbo Resgatar                               Verbo Resolver

Infinitivo לְהַצִּיל                          Infinitivo לִפְתּוֹר

Raiz    נ צ ל                                  Raiz פ ת ר

Passado                                       Passado

אֲנִי הִצַּלְתִּי eu resgatei (m/f)          אֲנִי פָּתַרְתִּי eu resolvi 

אַתָּה הִצַּלְתָּ tu resgataste (m)              אַתָּה פָּתַרְתָּ tu resolveste

אַתְּ הִצַּלְתְּ tu resgataste (f)                 אַתְּ פָּתַרְתְּ tu resolveste 

הוּא הִצִּיל ele resgatou                       הוּא פָּתַר ele resolveu

הִיא הִצִּילָה ela resgatou                    הִיא פָּתְרָה ela resolveu

אֲנַחְנוּ הִצַּלְנוּ nós resgatamos (m/f)   אֲנַחְנוּ פָּתַרְנוּ nós resolvemos

אַתֶּם הִצַּלְתֶּם vós resgatastes (m)     אַתֶּם פָּתַרְתֶּם vós resolvestes 

אַתֶּן הִצַּלְתֶּן vós resgatastes (f)         אַתֶּן פָּתַרְתֶּן vós resolvestes 

הֵם הִצִּילוּ eles resgataram                 הֵם פָּתְרוּ eles resolveram

הֵן הִצִּילוּ elas resgataram                  הֵן פָּתְרוּ elas resolveram


Verbos Hebraicos iniciados Q-R

Presente                                     Presente

אֲנִי מַצִּיל eu resgato (m)                     אֲנִי פּוֹתֵר eu resolvo 

אֲנִי מַצִּילָה eu resgato (f)                    אֲנִי פּוֹתֶרֶת eu resolvo

אַתָּה מַצִּיל tu resgatas (m)                  אַתָּה פּוֹתֵר tu resolves 

אַתְּ מַצִּילָה tu resgatas (f)                   אַתְּ פּוֹתֶרֶת tu resolves 

הוּא מַצִּיל ele resgata                         הוּא פּוֹתֵר ele resolve

הִיא מַצִּילָה ela resgata                       הִיא פּוֹתֶרֶת ela resolve

אֲנַחְנוּ מַצִּילִים nós resgatamos (m)  אֲנַחְנוּ פּוֹתְרִים nós resolvemos 

אֲנַחְנוּ מַצִּילוֹת nós resgatamos (f)     אֲנַחְנוּ פּוֹתְרוֹת nós resolvemos 

אַתֶּם מַצִּילִים vós resgatais (m)          אַתֶּם פּוֹתְרִים vós resolveis

אַתֶּן מַצִּילוֹת vós resgatais (f)            אַתֶּן פּוֹתְרוֹת vós resolveis 

הֵם מַצִּילִים eles resgatam                   הֵם פּוֹתְרִים eles resolvem

הֵן מַצִּילוֹת elas resgatam                     הֵן פּוֹתְרוֹת elas resolvem


Verbos Hebraicos iniciados Q-R

Futuro                                       Futuro

אֲנִי אַצִּיל eu resgatarei (m/f)         אֲנִי אֶפְתּוֹר eu resolverei 

אַתָּה תַּצִּיל tu resgatarás (m)             אַתָּה תִּפְתּוֹר tu resolverás 

אַתְּ תַּצִּילִי tu resgatarás (f)                אַתְּ תִּפְתְּרִי tu resolverás 

הוּא יַצִּיל ele resgatará                      הוּא יִפְתּוֹר ele resolverá  

הִיא תַּצִּיל ela resgatará                    הִיא תִּפְתּוֹר ela resolverá

אֲנַחְנוּ נַצִּיל nós resgataremos (m/f)   אֲנַחְנוּ נִפְתּוֹר nós resolveremos 

אַתֶּם תַּצִּילוּ vós resgatareis (m)        אַתֶּם תִּפְתְּרוּ vós resolvereis 

אַתֶּן תַּצִּילוּ vós resgatareis (f)           אַתֶּן תִּפְתְּרוּ vós resolvereis 

הֵם יַצִּילוּ eles resgatarão             הֵם יִפְתְּרוּ eles resolverão

הֵן יַצִּילוּ elas resgatarão                    הֵן יִפְתְּרוּ elas resolverão


Verbos Hebraicos iniciados Q-R

Verbo Respirar                                   Verbo Responder

Infinitivo לִנְשׁוֹם                          Infinitivo לַעֲנוֹת

Raiz    נ שׁ מ                                Raiz ע נ ה

Passado                                       Passado

אֲנִי נָשַׁמְתִּי eu respirei (m/f)             אֲנִי עָנִיתִי eu respondi  (m/f)

אַתָּה נָשַׁמְתָּ tu respiraste (m)             אַתָּה עָנִיתָ tu respondeste 

אַתְּ נָשַׁמְתְּ tu respiraste (f)            אַתְּ עָנִית tu respondeste

הוּא נָשַׁם ele respirou                        הוּא עָנָה  ele respondeu

הִיא נָשְׁמָה ela respirou                     הִיא עָנְתָה ela respondeu

אֲנַחְנוּ נָשַׁמְנוּ nós respiramos (m/f)   אֲנַחְנוּ עָנִינוּ nós respondemos

אַתֶּם נָשַׁמְתֶּם vós respirastes (m)   אַתֶּם עֲנִיתֶם vós respondestes

אַתֶּן נָשַׁמְתֶּן vós respirastes (f)       אַתֶּן עֲנִיתֶן vós respondestes 

הֵם נָשְׁמוּ eles respiraram                 הֵם עָנוּ eles responderam

הֵן נָשְׁמוּ elas respiraram                 הֵן עָנוּ elas responderam


Verbos Hebraicos iniciados Q-R

Presente                                         Presente

אֲנִי נוֹשֵׁם eu respiro (m)                       אֲנִי עוֹנֶה eu respondo 

אֲנִי נוֹשֶׁמֶת eu respiro (f)                     אֲנִי עוֹנָה eu respondo 

אַתָּה נוֹשֵׁם tu respiras (m)                 אַתָּה עוֹנֶה tu respondes 

אַתָּה נוֹשֵׁם tu respiras (f)                   אַתְּ עוֹנָה tu respondes 

הוּא נוֹשֵׁם ele respira                         הוּא עוֹנֶה  ele responde

הִיא נוֹשֶׁמֶת ela respira                     הִיא עוֹנָה ela responde

אֲנַחְנוּ נוֹשְׁמִים nós respiramos (m)   אֲנַחְנוּ עוֹנִים nós respondemos 

אֲנַחְנוּ נוֹשְׁמוֹת nós respiramos (f)     אֲנַחְנוּ עוֹנוֹת nós respondemos

אַתֶּם נוֹשְׁמִים vós respirais (m)          אַתֶּם עוֹנִים vós respondeis 

אַתֶּן נוֹשְׁמוֹת vós respirais (f)            אַתֶּן עוֹנוֹת vós respondeis 

הֵם נוֹשְׁמִים eles respiram                   הֵם עוֹנִים eles respondem

הֵן נוֹשְׁמוֹת elas respiram                   הֵן עוֹנוֹת elas respondem


Verbos Hebraicos iniciados Q-R

Futuro                                          Futuro

אֲנִי אֶנְשׁוֹם eu respirarei (m/f)             אֲנִי אֶעֱנֶה eu responderei 

אַתָּה תִּנְשׁוֹם tu respirarás (m)           אַתָּה תַּעֲנֶה tu responderás 

אַתְּ תִּנְשְׁמִי tu respirarás (f)                  אַתְּ תַּעֲנִי tu responderás 

הוּא יִנְשׁוֹם ele respirará                        הוּא יַעֲנֶה ele responderá

הִיא תִּנְשׁוֹם ela respirará                     הִיא תַּעֲנֶה ela responderá  

אֲנַחְנוּ נִנְשׁוֹם nós respiraremos (m/f)   אֲנַחְנוּ נַעֲנֶה nós responderemos 

אַתֶּם תִּנְשְׁמוּ vós respirareis (m)         אַתֶּם תַּעֲנוּ vós respondereis 

אַתֶּן תִּנְשְׁמוּ vós respirareis (f)              אַתֶּן תַּעֲנוּ  vós respondereis 

הֵם יִנְשְׁמוּ eles respirarão                      הֵם יַעֲנוּ eles responderão

הֵן יִנְשְׁמוּ elas respirarão                      הֵן יַעֲנוּ elas responderão


Verbos Hebraicos iniciados Q-R

Verbo Rir                                                    Verbo Restringir

Infinitivo לִצְחוֹק                                 Infinitivo  לְהַגְבִּיל

Raiz  צ ח ק                                         Raiz  ג ב ל

Passado                              Passado

אֲנִי צָָחַקְתִּי eu ri (m/f)                אֲנִי הִגְבַּלְתִּי eu restringi 

אַתָּה צָָחַקְתָּ tu riste (m)             אַתָּה הִגְבַּלְתָּ tu restringiste 

אַתְּ צָָחַקְתְּ tu riste (f)                 אַתְּ הִגְבַּלְתְּ tu restringiste

הוּא צָחַק ele riu                         הוּא הִגְבִּיל ele restringiu

הִיא צָחֲקָה ela riu                     הִיא הִגְבִּילָה ela restringiu

אֲנַחְנוּ צָחַקְנוּ nós rimos (m/f)   אֲנַחְנוּ הִגְבַּלְנוּ nós restringimos 

אַתֶּם צָחַקְתֶּם vós ristes (m)     אַתֶּם הִגְבַּלְתֶּם vós restringistes 

אַתֶּן צָחַקְתֶּן vós ristes (f)         אַתֶּן הִגְבַּלְתֶּן vós restringistes 

הֵם צָחֲקוּ eles riram                   הֵם הִגְבִּילוּ eles restringiram

הֵן צָחֲקוּ elas riram                    הֵן הִגְבִּילוּ elas restringiram


Verbos Hebraicos iniciados Q-R

Presente                                Presente

אֲנִי צוֹחֵק eu rio (m)                      אֲנִי מַגְבִּיל eu restrinjo 

אֲנִי צוֹחֶקֶת eu rio (f)                     אֲנִי מַגְבִּילָה eu restrinjo

אַתָּה צוֹחֵק tu ris (m)               אַתָּה מַגְבִּיל tu restringes 

אַתְּ צוֹחֶקֶת tu ris (f)                      אַתְּ מַגְבִּילָה tu restringes 

הוּא צוֹחֵק ele ri                             הוּא מַגְבִּיל ele restringe

הִיא צוֹחֶקֶת ela ri                          הִיא מַגְבִּילָה   ela restringe

אֲנַחְנוּ צוֹחֲקִים nós rimos (m)      אֲנַחְנוּ מַגְבִּילִים nós restringimos  

אֲנַחְנוּ צוֹחֲקוֹת nós rimos (f)       אֲנַחְנוּ מַגְבִּילוֹת nós restringimos 

אַתֶּם צוֹחֲקִים vós rides (m)         אַתֶּם מַגְבִּילִים vós restringis 

אַתֶּן צוֹחֲקוֹת vós rides (f)                 אַתֶּן מַגְבִּילוֹת vós restringis 

הֵם צוֹחֲקִים eles riem                   הֵם מַגְבִּילִים eles restringem

הֵן צוֹחֲקוֹת elas riem                      הֵן מַגְבִּילוֹת elas restringem


Verbos Hebraicos iniciados Q-R

Futuro                                   Futuro

אֲנִי אֶצְחַק eu rirei (m/f)                אֲנִי אַגְבִּיל eu restringirei 

אַתָּה תִּצְחַק tu rirás (m)                אַתָּה תַּגְבִּיל tu restringirás 

אַתְּ תִּצְחֲקִי tu rirás (f)                 אַתְּ תַּגְבִּילִי tu restringirás 

הוּא יִצְחַק ele rirá                        הוּא יַגְבִּיל ele restringirá

הִיא תִּצְחַק ela rirá                      הִיא תַּגְבִּיל ela restringirá

אֲנַחְנוּ נִצְחַק nós riremos (m/f)    אֲנַחְנוּ נַגְבִּיל nós restringiremos 

אַתֶּם תִּצְחֲקוּ vós rireis (m)        אַתֶּם תַּגְבִּילוּ vós restringireis 

אַתֶּן תִּצְחֲקוּ vós rireis (f)            אַתֶּן תַּגְבִּילוּ vós restringireis

הֵם יִצְחֲקוּ eles rirão                    הֵם יַגְבִּילוּ eles restringirão

הֵן יִצְחֲקוּ elas rirão                      הֵן יַגְבִּילוּ elas restringirão


Verbos Hebraicos iniciados Q-R

Verbo Roubar

Infinitivo    לִגְנוֹב                          

Raiz     ג נ ב                                 

Passado                              

אֲנִי גָּנַבְתִּי eu roubei (m/f)

אַתָּה גָּנַבְתָּ tu roubaste (m)

אַתְּ גָּנַבְתְּ tu roubaste (f)

הוּא גָּנַב ele roubou

הִיא גָּנְבָה ela roubou

אֲנַחְנוּ גָּנַבְנוּ nós roubamos (m/f)

אַתֶּם גָּנַבְתֶּם vós roubastes (m)

אַתֶּן גָּנַבְתֶּן vós roubastes (f)

הֵם גָנְבוּ eles roubaram

הֵן גָנְבוּ elas roubaram                                          http://bit.ly/2cdksMN                       Verbos Hebraicos iniciados Q-R


Verbos Hebraicos iniciados Q-R

Presente

אֲנִי גּוֹנֵב eu roubo (m)

אֲנִי גּוֹנֶבֶת eu roubo (f)

אַתָּה גּוֹנֵב tu roubas (m)

אַתְּ גּוֹנֶבֶת tu roubas (f)

הוּא גּוֹנֵב ele rouba

הִיא גּוֹנֶבֶת ela rouba

אֲנַחְנוּ גּוֹנְבִים nós roubamos (m)

אֲנַחְנוּ גּוֹנְבוֹת nós roubamos (f)

אַתֶּם גּוֹנְבִים vós roubais (m)

אַתֶּן גּוֹנְבוֹת vós roubais (f)

הֵם גּוֹנְבִים eles roubam

הֵן גּוֹנְבוֹת elas roubam


Verbos Hebraicos iniciados Q-R

Futuro

אֲנִי אֶגְנוֹב eu roubarei (m/f)

אַתָּה תִּגְנוֹב tu roubarás (m)

אַתְּ תִּגְנְבִי tu roubarás (f)

הוּא יִגְנוֹב ele roubará

הִיא תִּגְנוֹב ela roubará

אֲנַחְנוּ נִגְנוֹב nós roubaremos (m/f)

אַתֶּם תִּגְנְבוּ vós roubareis (m)

אַתֶּן תִּגְנְבוּ vós roubareis (f)

הֵם יִגְנְבוּ eles roubarão

הֵן יִגְנְבוּ elas roubarão


Se este Site está sendo bênção para você, abençoe a vida de outros compartilhando com seus amigos. Deixa um comentário e um like abaixo. Inscreva-se no Site Pensar Bem Faz Bem, clica no link abaixo, depois abra sua caixa de Emails e confirme seu cadastro. Que o Eterno vos abençoe.

Inscreva-se, PENSAR BEM FAZ BEM por EmailVerbos Hebraicos iniciados Q-R

Vejam também

https://adilsoncardoso.com/index.php/verbos-hebraicos-iniciados-p/

Facebook Comments