Verbos Hebraicos iniciados P

Verbos Hebraicos iniciados P

Verbos Hebraicos iniciados P, Parar, Passar, Pagar, Participar, Perturbar, Proibir, Pesar, Perdoar, Pentear, Pescar, Pegar, Perder, Pedir, Pintar, Plantar, Preferir, Preencher, Preparar, Produzir, Preocupar, Prometer, Proclamar, Processar, Proteger, Projetar, Provar, Puxar, Pular. Infinitivo, Passado, Presente e Futuro.

 

Verbos Hebraicos iniciados P

Verbo Parar                                         Verbo Passar

Infinitivo   לְהַפְסִיק                                Infinitivo לִדְרוֹךְ

Raiz   פ ס ק                                           Raiz     ד ר כ

Passado                                                 Passado

אֲנִי הִפְסַקְתִּי eu parei (m/f)                              אֲנִי דָּרַכְתִּי eu passei (m/f)

אַתָּה הִפְסַקְתָּ tu paraste (m)                            אַתָּה דָּרַכְתָּ tu passaste (m)

אַתְּ הִפְסַקְתְּ tu paraste (f)                               אַתְּ דָּרַכְתְּ tu passaste (f)

הוּא הִפְסִיק ele parou                                     הוּא דָּרַךְ ele passou

הִיא הִפְסִיקָה ela parou                                הִיא דָּרְכָה ela passou

אֲנַחְנוּ הִפְסַקְנוּ nós paramos (m/f)        אֲנַחְנוּ דָּרַכְנוּ nós passamos (m/f)

אַתֶּם הִפְסַקְתֶּם vós parastes (m)           אַתֶּם דָּרַכְתֶּם vós passastes (m)

אַתֶּן הִפְסַקְתֶּן vós parastes (f)                   אַתֶּן דָּרַכְתֶּן vós passastes (f)

הֵם הִפְסִיקוּ eles pararam                           הֵם דָּרְכוּ eles passaram

הֵן הִפְסִיקוּ elas pararam (f)                         הֵן דָּרְכוּ elas passaram (f)


Presente                                              Presente

אֲנִי מַפְסִיק eu paro (m)                          אֲנִי דּוֹרֵךְ eu passo (m)

אֲנִי מַפְסִיקָה eu paro (f)                                אֲנִי דּוֹרֶכֶת eu passo (f)

אַתָּה מַפְסִיק tu paras (m)                          אַתָּה דּוֹרֵךְ tu passas (m)

אַתְּ מַפְסִיקָה tu paras (f)                           אַתְּ דּוֹרֶכֶת tu passas (f)

הוּא מַפְסִיק  ele para                              הוּא דּוֹרֵךְ ele passa

הִיא מַפְסִיקָה ela para                        הִיא דּוֹרֶכֶת ela passa

אֲנַחְנוּ מַפְסִיקִים nós paramos (m)  אֲנַחְנוּ דּוֹרְכִים nós passamos (m)

אֲנַחְנוּ מַפְסִיקוֹת nós paramos (f)     אֲנַחְנוּ דּוֹרְכוֹת nós passamos (f)

אַתֶּם מַפְסִיקִים vós parais (m)           אַתֶּם דּוֹרְכִים vós passais (m)

אַתֶּן מַפְסִיקוֹת vós parais (f)                 אַתֶּן דּוֹרְכוֹת vós passais (f)

הֵם מַפְסִיקִים eles param                        הֵם דּוֹרְכִים eles passam

הֵן מַפְסִיקוֹת elas param                         הֵן דּוֹרְכוֹת elas passam


Futuro                                              Futuro

אֲנִי אַפְסִיק eu pararei (m/f)                 אֲנִי אֶדְרוֹךְ eu passarei (m/f)

אַתָּה תַּפְסִיק tu pararás (m)             אַתָּה תִּדְרוֹךְ tu passarás (m)

אַתְּ תַּפְסִיקִי tu pararás (f)                   אַתְּ תִּדְרְכִי  tu passarás (f)

הוּא יַפְסִיק ele parará                          הוּא יִדְרוֹךְ ele passará

הִיא תַּפְסִיק ela parará                        הִיא תִּדְרוֹךְ ela passará

אֲנַחְנוּ נַפְסִיק nós pararemos (m/f)    אֲנַחְנוּ נִדְרוֹךְ nós passaremos

אַתֶּם תַּפְסִיקוּ vós parareis (m)          אַתֶּם תִּדְרְכוּ vós passareis (m)

אַתֶּן תַּפְסִיקוּ vós parareis (f)             אַתֶּן תִּדְרְכוּ vós passareis (f)

הֵם יַפְסִיקוּ eles pararão                          הֵם יִדְרְכוּ eles passarão

הֵן יַפְסִיקוּ elas pararão                         הֵן יִדְרְכוּ elas passarão


Verbos Hebraicos iniciados P

Verbo Pagar                                            Verbo Participar

Infinitivo  לְשַׁלֵּם                                    Infinitivo לְהִשְׁתַּתֵּף

Raiz       שׁ ל מ                                      Raiz    שׁ ת פ

Passado                                                          Passado

אֲנִי שִׁילַּמְתִּי eu paguei (m/f)            אֲנִי הִשְׁתַּתַּפְתִּי eu participei (m/f)

אַתָּה שִׁילַּמְתָּ tu pagaste (m)            אַתָּה הִשְׁתַּתַּפְתָּ tu participaste (m)

אַתְּ שִׁילַּמְתְּ tu pagaste (f)                   אַתְּ הִשְׁתַּתַּפְתְּ tu participaste (f)

הוּא שִׁילֵּם ele pagou                            הוּא הִשְׁתַּתֵּף ele participou

הִיא שִׁילְּמָה ela pagou                        הִיא הִשְׁתַּתְּפָה ela participou

אֲנַחְנוּ שִׁילַּמְנוּ nós pagamos (m/f) אֲנַחְנוּ הִשְׁתַּתַּפְנוּ nós participamos 

אַתֶּם שִׁילַּמְתֶּם vós pagastes (m) אַתֶּם הִשְׁתַּתַּפְתֶּם vós participastes 

אַתֶּן שִׁילַּמְתֶּן vós pagastes (f)    אַתֶּן הִשְׁתַּתַּפְתֶּן vós participastes (f)

הֵם שִׁילְּמוּ eles pagaram                    הֵם הִשְׁתַּתְּפוּ eles participaram

הֵן שִׁילְּמוּ elas pagaram                      הֵן הִשְׁתַּתְּפוּ elas participaram


Presente                                                    Presente

אֲנִי מְשַׁלֵּם eu pago (m)                       אֲנִי מִשְׁתַּתֵּף eu participo (m)

אֲנִי מְשַׁלֶּמֶת eu pago (f)                     אֲנִי מִשְׁתַּתֶּפֶת eu participo (f)

אַתָּה מְשַׁלֵּם tu pagas (m)                   אַתָּה מִשְׁתַּתֵּף tu participas (m)

אַתְּ מְשַׁלֶּמֶת tu pagas (f)                      אַתְּ מִשְׁתַּתֶּפֶת tu participas (f)

הוּא מְשַׁלֵּם ele paga                               הוּא מִשְׁתַּתֵּף ele participa

הִיא מְשַׁלֶּמֶת ela paga                        הִיא מִשְׁתַּתֶּפֶת ela participa

אֲנַחְנוּ מְשַׁלְּמִים nós pagamos (m)  אֲנַחְנוּ מִשְׁתַּתְּפִים  nós participamos 

אֲנַחְנוּ מְשַׁלְּמוֹת nós pagamos (f)  אֲנַחְנוּ מִשְׁתַּתְּפוֹת nós participamos אַתֶּם מְשַׁלְּמִים vós pagais (m)          אַתֶּם מִשְׁתַּתְּפִים vós participais

אַתֶּן מְשַׁלְּמוֹת vós pagais (f)              אַתֶּן מִשְׁתַּתְּפוֹת vós participais (f)

הֵם מְשַׁלְּמִים eles pagam                     הֵם מִשְׁתַּתְּפִים eles participam

הֵן מְשַׁלְּמוֹת  elas pagam                       הֵן מִשְׁתַּתְּפוֹת elas participam


Futuro                                                       Futuro

אֲנִי אֲשַׁלֵּם eu pagarei (m/f)               אֲנִי אֶשְׁתַּתֵּף eu participarei (m/f)

אַתָּה תְּשַׁלֵּם tu pagarás (m)           אַתָּה תִּשְׁתַּתֵּף tu participarás (m)

אַתְּ תְּשַׁלְּמִי tu pagarás (f)                 אַתְּ תִּשְׁתַּתְּפִי tu participarás (f)

הוּא יְשַׁלֵּם ele pagará                       הוּא יִשְׁתַּתֵּף ele participará

הִיא תְּשַׁלֵּם ela pagará                    הִיא תִּשְׁתַּתֵּף ela participará

אֲנַחְנוּ נְשַׁלֵּם nós pagaremos (m/f)     אֲנַחְנוּ  נִשְׁתַּתֵּף nós participaremos 

אַתֶּם תְּשַׁלְּמוּ vós pagareis (m)        אַתֶּם תִּשְׁתַּתְּפוּ vós participareis (m)

אַתֶּן תְּשַׁלְּמוּ vós pagareis (f)          אַתֶּן תִּשְׁתַּתְּפוּ vós participareis (f)

הֵם יְשַׁלְּמוּ eles pagarão              הֵם יִשְׁתַּתְּפוּ eles participarão

הֵן יְשַׁלְּמוּ elas pagarão                      הֵן יִשְׁתַּתְּפוּ elas participarão


Verbos Hebraicos iniciados P

Verbo Perturbar                                            Verbo Proibir

Infinitivo  לְהַפְרִיעַ                                  Infinitivo  לֶאֱסוֹר

Raiz       פ ר ע                                       Raiz  א ס ר

Passado                                                  Passado

אֲנִי הִפְרַעְתִּי eu perturbei (m/f)              אֲנִי אָסַרְתִּי eu proibi (m/f)

אַתָּה הִפְרַעְתָּ tu perturbaste (m)                  אַתָּה אָסַרְתָּ tu proibiste (m)

אַתְּ הִפְרַעְתְּ tu perturbaste (f)                         אַתְּ אָסַרְתְּ tu proibiste (f)

הוּא הִפְרִיעַ ele perturbou                              הוּא אָסַר ele proibiu

הִיא הִפְרִיעָה ela perturbou                          הִיא אָסְרָה ela proibiu

אֲנַחְנוּ הִפְרַעְנוּ nós perturbamos (m/f) אֲנַחְנוּ אָסַרְנוּ nós proibimos (m/f)

אַתֶּם הִפְרַעְתֶּם vós perturbastes (m)    אַתֶּם אָסַרְתֶּם vós proibistes (m)

אַתֶּן הִפְרַעְתֶּן vós perturbastes (f)         אַתֶּן אָסַרְתֶּן vós proibistes (f)

הֵם הִפְרִיעוּ eles perturbaram                       הֵם אָסְרוּ eles proibiram

הֵן הִפְרִיעוּ elas perturbaram                         הֵן אָסְרוּ elas proibiram


Presente                                        Presente

אֲנִי מַפְרִיעַ eu perturbo (m)                   אֲנִי אוֹסֵר eu proibo (m)

אֲנִי מַפְרִיעָה eu perturbo (f)                  אֲנִי אוֹסֶרֶת eu proíbo (f)

אַתָּה מַפְרִיעַ tu perturbas (m)                אַתָּה אוֹסֵר tu proíbes (m)

אַתְּ מַפְרִיעָה tu perturbas (f)                 אַתְּ אוֹסֶרֶת tu proíbes (f)

הוּא מַפְרִיעַ ele perturba                          הוּא אוֹסֵר ele proíbe

הִיא מַפְרִיעָה ela perturba                    הִיא אוֹסֶרֶת ela proíbe

אֲנַחְנוּ מַפְרִיעִים nós perturbamos (m)    אֲנַחְנוּ אוֹסְרִים nós proibimos 

אֲנַחְנוּ מַפְרִיעוֹת  nós perturbamos (f)   אֲנַחְנוּ אוֹסְרוֹת nós proibimos 

אַתֶּם מַפְרִיעִים vós perturbais (m)            אַתֶּם אוֹסְרִים vós proibis (m)

אַתֶּן מַפְרִיעוֹת vós perturbais (f)           אַתֶּן אוֹסְרוֹת vós proibis (f)

הֵם מַפְרִיעִים eles perturbam                הֵם אוֹסְרִים eles proíbem

הֵן מַפְרִיעוֹת elas perturbam                         הֵן אוֹסְרוֹת elas proíbem


Futuro                                                   Futuro

אֲנִי אַפְרִיעַ eu perturbarei (m/f)               אֲנִי אֶאֱסוֹר eu proibirei (m/f)

אַתָּה תַּפְרִיעַ tu perturbarás (m)                  אַתָּה תֶּאֱסוֹר tu proibirás (m)

אַתְּ תַּפְרִיעִי tu perturbarás (f)                       אַתְּ תַּאַסְרִי tu proibirás (f)

הוּא יַפְרִיעַ ele perturbará                             הוּא יֶאֱסוֹר ele proibirá

הִיא תַּפְרִיעַ ela perturbará                          הִיא תֶּאֱסוֹר ela proibirá

אֲנַחְנוּ נַפְרִיעַ nós perturbaremos (m/f)   אֲנַחְנוּ נֶאֱסוֹר nós proibiremos (m/f)

אַתֶּן תַּפְרִיע vós perturbareis (m)              אַתֶּם תַּאַסְרוּ vós proibireis (m)

אַתֶּן תַּפְרִיעוּ vós perturbareis (f)           אַתֶּן תַּאַסְרוּ vós proibireis (f)

הֵם יַפְרִיעוּ eles perturbarão                         הֵם יַאַסְרוּ eles proibirão

 הֵן יַפְרִיעוּ elas perturbarão                         הֵן יַאַסְרוּ elas proibirão


Verbos Hebraicos iniciados P

Verbo Pesar                                                    Verbo Perdoar

Infinitivo   לִשְׁקוֹל                                   Infinitivo   לִסְלוֹחַ

Raiz          שׁ ק ל                                     Raiz         ס ל ח

Passado                                                   Passado

אֲנִי שָׁקַלְתִּי eu pesei (m/f)                          אֲנִי סָלַחְתִּי eu perdoei (m/f)

אַתָּה שָׁקַלְתָּ tu pesaste (m)                        אַתָּה סָלַחְתָּ tu perdoaste (m)

אַתְּ שָׁקַלְתְּ tu pesaste (f)                                אַתְּ סָלַחְתְּ tu perdoaste (f)

הוּא שָׁקַל ele pesou                                       הוּא סָלַח ele perdoou

הִיא שָׁקְלָה ela pesou                                  הִיא סָלְחָה ela perdoou

אֲנַחְנוּ שָׁקַלְנוּ nós pesamos (m/f)         אֲנַחְנוּ סָלַחְנוּ nós perdoamos (m/f)

אַתֶּם שָׁקַלְתֶּם vós pesastes (m)           אַתֶּם סָלַחְתֶּם vós perdoastes (m)

אַתֶּן שָׁקַלְתֶּן vós pesastes (f)                   אַתֶּן סָלַחְתֶּן vós perdoastes (f)

הֵם שָׁקְלוּ eles pesaram                            הֵם סָלְחוּ eles perdoaram

הֵן שָׁקְלוּ elas pesaram                              הֵן סָלְחוּ elas perdoaram


Presente                                           Presente

אֲנִי שׁוֹקֵל eu peso (m)                               אֲנִי סוֹלֵחַ eu perdoo (m)

אֲנִי שׁוֹקֶלֶת eu peso (f)                            אֲנִי סוֹלַחַת eu perdoo (f)

אַתָּה שׁוֹקֵל tu pesas (m)                          אַתָּה סוֹלֵחַ tu perdoas (m)

אַתְּ שׁוֹקֶלֶת tu pesas (f)                              אַתְּ סוֹלַחַת tu perdoas (f)

הוּא שׁוֹקֵל ele pesa                                    הוּא סוֹלֵחַ ele perdoa

הִיא שׁוֹקֶלֶת ela pesa                              הִיא סוֹלַחַת ela perdoa 

אֲנַחְנוּ שׁוֹקְלִים nós pesamos (m)    אֲנַחְנוּ סוֹלְחִים nós perdoamos (m) 

אֲנַחְנוּ שׁוֹקְלוֹת nós pesamos (f)      אֲנַחְנוּ סוֹלְחוֹת nós perdoamos (f) 

אַתֶּם שׁוֹקְלִים vós pesais (m)              אַתֶּם סוֹלְחִים vós perdoais (m)

אַתֶּן שׁוֹקְלוֹת vós pesais (f)                  אַתֶּן סוֹלְחוֹת vós perdoais (f)

הֵם שׁוֹקְלִים  eles pesam                       הֵם סוֹלְחִים eles perdoam

הֵן שׁוֹקְלוֹת elas pesam                        הֵן סוֹלְחוֹת elas perdoam


Futuro                                            Futuro

אֲנִי אֶשְׁקוֹל eu pesarei (m/f)                 אֲנִי אֶסְלַח eu perdoarei (m/f)

אַתָּה תִּשְׁקוֹל tu pesarás (m)             אַתָּה תִּסְלַח tu perdoarás (m)

אַתְּ תִּשְׁקְלִי tu pesarás (f)                    אַתְּ תִּסְלְחִי tu perdoarás (f)

הוּא יִשְׁקוֹל ele pesará                       הוּא יִסְלַח ele perdoará

הִיא תִּשְׁקוֹל ela pesará                      הִיא תִּסְלַח ela perdoará

אֲנַחְנוּ נִשְׁקוֹל nós pesaremos (m/f)    אֲנַחְנוּ נִסְלַח nós perdoaremos 

אַתֶּם תִּשְׁקְלוּ vós pesareis (m)          אַתֶּם תִּסְלְחוּ vós perdoareis (m)

אַתֶּן תִּשְׁקְלוּ vós pesareis (f)            אַתֶּן תִּסְלְחוּ vós perdoareis (f)

הֵם יִשְׁקְלוּ eles pesarão                       הֵם יִסְלְחוּ eles perdoarão

הֵן יִשְׁקְלוּ elas pesarão                         הֵן יִסְלְחוּ elas perdoarão


Verbos Hebraicos iniciados P

Verbo Pentear                                                 Verbo Pescar

Infinitivo לְהִסְתָּרֵק                                  Infinitivo  לָדוּג

Raiz    ס ר ק                                           Raiz     ד ו ג

Passado                                                   Passado

אֲנִי הִסְתָּרַקְתִּי eu penteei (m/f)                      אֲנִי דַּגְתִּי eu pesquei (m/f)

אַתָּה הִסְתָּרַקְתָּ tu penteaste (m)                   אַתָּה דַּגְתָּ tu pescaste (m)

אַתְּ הִסְתָּרַקְתְּ tu penteaste (f)                     אַתְּ דַּגְתְּ tu pescaste (f)

הוּא הִסְתָּרֵק ele penteou                                  הוּא דָּג ele pescou

הִיא הִסְתָּרְקָה ela penteou                            הִיא דָּגָה ela pescou

אֲנַחְנוּ הִסְתָּרַקְנוּ nós penteamos (m/f) אֲנַחְנוּ דַּגְנוּ nós pescamos (m/f)

אַתֶּם הִסְתָּרַקְתֶּם vós penteastes (m)     אַתֶּם דַּגְתֶּם vós pescastes (m)

אַתֶּן הִסְתָּרַקְתֶּן vós penteastes (f)            אַתֶּן דַּגְתֶּן vós pescastes (f)

הֵם הִסְתָּרְקוּ eles pentearam                           הֵם דָּגוּ eles pescaram

הֵן הִסְתָּרְקוּ elas pentearam                              הֵן דָּגוּ elas pescaram


Presente                                                 Presente

אֲנִי מִסְתָּרֵק eu penteio (m)                          אֲנִי דָּג eu pesco (m)

אֲנִי מִסְתָּרֶקֶת eu penteio (f)                        אֲנִי דָּגָה eu pesco (f)

אַתָּה מִסְתָּרֵק tu penteias (m)                       אַתָּה דָּג tu pescas (m)

אַתְּ מִסְתָּרֶקֶת tu penteias (f)                         אַתְּ דָּגָה tu pescas (f)

הוּא מִסְתָּרֵק ele penteia                               הוּא דָּג ele pesca

הִיא מִסְתָּרֶקֶת ela penteia                            הִיא דָּגָה ela pesca

אֲנַחְנוּ מִסְתָּרְקִים nós penteamos (m)   אֲנַחְנוּ דָּגִים nós pescamos (m)

אֲנַחְנוּ מִסְתָּרְקוֹת nós penteamos (f)     אֲנַחְנוּ דָּגוֹת nós pescamos (f) 

אַתֶּם מִסְתָּרְקִים vós penteais (m)           אַתֶּם דָּגִים vós pescais (m)

אַתֶּן מִסְתָּרְקוֹת vós penteais (f)              אַתֶּן דָּגוֹת vós pescais (f)

הֵם מִסְתָּרְקִים eles penteiam                  הֵם דָּגִים eles pescam

הֵן מִסְתָּרְקוֹת elas penteiam                    הֵן דָּגוֹת elas pescam


Futuro                                            Futuro

אֲנִי אֶסְתָּרֵק eu pentearei (m/f)              אֲנִי אָדוּג eu pescarei (m/f)

אַתָּה תִּסְתָּרֵק tu pentearás (m)             אַתָּה תָּדוּג tu pescarás (m)

אַתְּ תִּסְתָּרְקִי tu pentearás (f)             אַתְּ תָּדוּגִי tu pescarás (f)

הוּא יִסְתָּרֵק ele penteará                      הוּא יָדוּג ele pescará

הִיא תִּסְתָּרֵק ela penteará                     הִיא תָּדוּג ela pescará

אֲנַחְנוּ נִסְתָּרֵק nós pentearemos (m/f)    אֲנַחְנוּ נָדוּג pescaremos (m/f)

אַתֶּם תִּסְתָּרְקוּ vós penteareis (m)         אַתֶּם תָּדוּגוּ vós pescareis (m)

אַתֶּן תִּסְתָּרְקוּ vós penteareis (f)              אַתֶּן תָּדוּגוּ vós pescareis (f)

הֵם יִסְתָּרְקוּ eles pentearão                   הֵם יָדוּגוּ eles pescarão

הֵן יִסְתָּרְקוּ elas pentearão                       הֵן יָדוּגוּ elas pescarão


Verbos Hebraicos iniciados P

Verbo Pegar                                                    Verbo Perder

Infinitivo לָקַחַת                                        Infinitivo  לְהַפְסִיד

Raiz       ל ק ח                                        Raiz פ ס ד

Passado                                                  Passado

אֲנִי לָקַחְתִּי eu peguei (m/f)                          אֲנִי הִפְסַדְתִּי eu perdi (m/f)

אַתָּה לָקַחְתָּ tu pegaste (m)                          אַתָּה הִפְסַדְתָּ tu perdeste (f)

אַתְּ לָקַחְתְּ tu pegaste (f)                                אַתְּ הִפְסַדְתְּ tu perdeste (f)

הוּא לָקַח ele pegou                                      הוּא הִפְסִיד ele perdeu

הִיא לָקְחָה ela pegou                               הִיא הִפְסִידָה ela perdeu

אֲנַחְנוּ לָקַחְנוּ nós pegamos (m/f)       אֲנַחְנוּ הִפְסַדְנוּ nós perdemos (m/f)

אַתֶּם לָקַחְתֶּם vós pegastes (m)          אַתֶּם הִפְסַדְתֶּם vós perdestes (m)

אַתֶּן לָקַחְתֶּן vós pegastes (f)                אַתֶּן הִפְסַדְתֶּן vós perdestes (f)

הֵם לָקְחוּ eles pegaram                                   הֵם הִפְסִידוּ eles perderam

הֵן לָקְחוּ elas pegaram                                   הֵן הִפְסִידוּ elas perderam


Presente                                                Presente

אֲנִי לוֹקֵחַ eu pego (m)                           אֲנִי מַפְסִיד eu perco (m)

אֲנִי לוֹקַחַת eu pego (f)                         אֲנִי מַפְסִידָה eu perco (f)

אַתָּה לוֹקֵחַ tu pegas                           אַתָּה מַפְסִיד tu perdes (m)

אַתְּ לוֹקַחַת tu pegas (f)                      אַתְּ מַפְסִידָה tu perdes (f)

הוּא לוֹקֵחַ ele pega                             הוּא מַפְסִיד ele perde

הִיא לוֹקַחַת ela pega                        הִיא מַפְסִידָה ela perde

אֲנַחְנוּ לוֹקְחִים nós pegamos (m)   אֲנַחְנוּ מַפְסִידִים nós perdemos (m)

אֲנַחְנוּ לוֹקְחוֹת nós pegamos (f)   אֲנַחְנוּ מַפְסִידוֹת nós perdemos (f)

אַתֶּם לוֹקְחִים vós pegais (m)           אַתֶּם מַפְסִידִים vós perdeis (m)  

אַתֶּן לוֹקְחוֹת vós pegais (f)               אַתֶּן מַפְסִידוֹת vós perdeis (f)

הֵם לוֹקְחִים eles pegam                     הֵם מַפְסִידִים eles perdem

הֵן לוֹקְחוֹת elas pegam                        הֵן מַפְסִידוֹת elas perdem


Futuro                                                Futuro

אֲנִי אֶקַּח eu pegarei (m/f)                          אֲנִי אַפְסִיד eu perderei (m/f)

אַתָּה תִּקַּח tu pegarás (m)                         אַתָּה תַּפְסִיד tu perderás (m) 

אַתְּ תִּקְּחִי tu pegarás (f)                          אַתְּ תַּפְסִידִי tu perderás (f)

הוּא יִקַּח ele pegará                                     הוּא יַפְסִיד ele perderá

הִיא תִּקַּח ela pegará                                   הִיא תַּפְסִיד ela perderá

אֲנַחְנוּ נִקַּח nós pegaremos (m/f)     אֲנַחְנוּ נַפְסִיד nós perderemos (m/f)

אַתֶּם תִּקְּחוּ vós pegareis (m)               אַתֶּם תַּפְסִידוּ vós perdereis (m)

אַתֶּן תִּקְּחוּ vós pegareis (f)                         אַתֶּן תַּפְסִידוּ vós perdereis (f)

הֵם יִקְּחוּ eles pegarão                                     הֵם יַפְסִידוּ eles perderão

הֵן יִקְּחוּ elas pegarão                                      הֵן יַפְסִידוּ elas perderão


Verbos Hebraicos iniciados P

Verbo Pedir                                                     Verbo Pintar

Infinitivo לְבַקֵּשׁ                                       Infinitivo   לִצְבּוֹעַ

Raiz    ב ק שׁ                                         Raiz   צ ב ע

Passado                                                  Passado

אֲנִי בִּיקַּשְׁתִּי eu pedi (m/f)                              אֲנִי צָבַעְתִּי eu pintei (m/f)

אַתָּה בִּיקַּשְׁתָּ tu pediste (m)                            אַתָּה צָבַעְתָּ tu pintaste (m)

אַתְּ בִּיקַּשְׁתְּ tu pediste (f)                                  אַתְּ צָבַעְתְּ tu pintaste (f)

הוּא בִּיקֵּשׁ ele pediu                              הוּא צָבַע ele pintou

הִיא בִּיקְּשָׁה ela pediu                                  הִיא צָבְעָה ela pintou

אֲנַחְנוּ בִּיקַּשְׁנוּ nós pedimos (m/f)      אֲנַחְנוּ צָבַעְנוּ nós pintamos (m/f) 

אַתֶּם בִּיקַּשְׁתֶּם vós pedistes (m)         אַתֶּם צָבַעְתֶּם vós pintastes (m)

אַתֶּן בִּיקַּשְׁתֶּן vós pedistes (f)                אַתֶּן צָבַעְתֶּן vós pintastes (f)

הֵם בִּיקְּשׁוּ eles pediram                                הֵם צָבְעוּ eles pintaram

הֵן בִּיקְּשׁוּ elas pediram                                  הֵן צָבְעוּ elas pintaram


Presente                                          Presente 

אֲנִי מְבַקֵּשׁ eu peço (m)                           אֲנִי צוֹבֵעַ eu pinto (m)

אֲנִי מְבַקֶּשֶׁת eu peço (f)                      אֲנִי צוֹבַעַת eu pinto (f)

אַתָּה מְבַקֵּשׁ tu pedes (m)                      אַתָּה צוֹבֵעַ tu pintas (m)

אַתְּ מְבַקֶּשֶׁת tu pedes (f)                       אַתְּ צוֹבַעַת tu pintas (f)

הוּא מְבַקֵּשׁ ele pede                                הוּא צוֹבֵעַ ele pinta

הִיא מְבַקֶּשֶׁת ela pede                         הִיא צוֹבַעַת ela pinta

אֲנַחְנוּ מְבַקְּשִׁים nós pedimos (m)   אֲנַחְנוּ צוֹבְעִים nós pintamos (m)

אֲנַחְנוּ מְבַקְּשׁוֹת nós pedimos (f)     אֲנַחְנוּ צוֹבְעוֹת nós pintamos (f)

אַתֶּם מְבַקְּשִׁים vós pedis (m)               אַתֶּם צוֹבְעִים vós pintais (m)

אַתֶּן מְבַקְּשׁוֹת vós pedis (f)                  אַתֶּן צוֹבְעוֹת vós pintais (f)

הֵם מְבַקְּשִׁים eles pedem                        הֵם צוֹבְעִים eles pintam

הֵן מְבַקְּשׁוֹת elas pedem                        הֵן צוֹבְעוֹת elas pintam


Futuro                                                 Futuro

אֲנִי אֲבַקֵּשׁ eu pedirei (m/f)                      אֲנִי אֶצְבַּע eu pintarei (m/f)

אַתָּה תְּבַקֵּשׁ tu pedirás (m)                    אַתָּה תִּצְבַּע tu pintarás (m)

אַתְּ תְּבַקְּשִׁי tu pedirás (f)                אַתְּ תִּצְבְּעִי tu pintarás (f)

הוּא יְבַקֵּשׁ ele pedirá                              הוּא יִצְבַּע ele pintará 

הִיא תְּבַקֵּשׁ ela pedirá                            הִיא תִּצְבַּע ela pintará

אֲנַחְנוּ נְבַקֵּשׁ nós pediremos (m/f)   אֲנַחְנוּ נִצְבַּע nós pintaremos (m/f)

אַתֶּם תְּבַקְּשׁוּ vós pedireis (m)               אַתֶּם תִּצְבְּעוּ vós pintareis (m)

אַתֶּן תְּבַקְּשׁוּ vós pedireis (f)                   אַתֶּן תִּצְבְּעוּ vós pintareis (f)

הֵם יְבַקְּשׁוּ eles pedirão                             הֵם יִצְבְּעוּ eles pintarão 

הֵן יְבַקְּשׁוּ elas pedirão                                 הֵן יִצְבְּעוּ elas pintarão                  


Verbos Hebraicos iniciados P

Verbo Plantar                                               Verbo Preferir

Infinitivo לִשְׁתּוֹל                                    Infinitivo לְהַעֲדִיף

Raiz  שׁ ת ל                                           Raiz  ע ד פ

Passado                                                 Passado

אֲנִי שָׁתַלְתִּי eu plantei (m/f)                        אֲנִי הֶעֱדַפְתִּי eu preferi (m/f)

אַתָּה שָׁתַלְתָּ tu plantaste (m)                       אַתָּה הֶעֱדַפְתָּ tu preferiste (m)

אַתְּ שָׁתַלְתְּ tu plantaste (f)                           אַתְּ הֶעֱדַפְתְּ tu preferiste (f)

הוּא שָׁתַל ele plantou                                 הוּא הֶעֱדִיף ele preferiu

הִיא שָׁתְלָה ela plantou                               הִיא הֶעֱדִיפָה ela preferiu

אֲנַחְנוּ שָׁתַלְנוּ nós plantamos (m/f)         אֲנַחְנוּ הֶעֱדַפְנוּ nós preferimos 

אַתֶּם שָׁתַלְתֶּם vós plantastes (m)   אַתֶּם הֶעֱדַפְתֶּם vós preferistes (m) 

אַתֶּן שָׁתַלְתֶּן vós plantastes (f)       אַתֶּן הֶעֱדַפְתֶּן vós preferistes (f)

הֵם שָׁתְלוּ eles plantaram                   הֵם הֶעֱדִיפוּ eles preferiram

הֵן שָׁתְלוּ elas plantaram                      הֵן הֶעֱדִיפוּ elas preferiram


Presente                                         Presente

אֲנִי שׁוֹתֵל eu planto (m)                          אֲנִי מַעֲדִיף eu prefiro (m)

אֲנִי שׁוֹתֶלֶת eu planto (f)                         אֲנִי מַעֲדִיפָה eu prefiro (f)

אַתָּה שׁוֹתֵל tu plantas (m)                      אַתָּה מַעֲדִיף tu preferes (m)

אַתְּ שׁוֹתֶלֶת tu plantas (f)                        אַתְּ מַעֲדִיפָה tu preferes (f)

הוּא שׁוֹתֵל ele planta                              הוּא מַעֲדִיף ele prefere

הִיא שׁוֹתֶלֶת ela planta                           הִיא מַעֲדִיפָה ela prefere

אֲנַחְנוּ שׁוֹתְלִים nós plantamos (m)      אֲנַחְנוּ מַעֲדִיפִים nós preferimos (m)

אֲנַחְנוּ שׁוֹתְלוֹת nós plantamos (f)        אֲנַחְנוּ מַעֲדִיפוֹת nós preferimos(f)

אַתֶּם שׁוֹתְלִים vós plantais (m)                  אַתֶּם מַעֲדִיפִים vós preferis (m)

אַתֶּן שׁוֹתְלוֹת vós plantais (f)                      אַתֶּן מַעֲדִיפוֹת vós preferis (f)

הֵם שׁוֹתְלִים eles plantam                           הֵם מַעֲדִיפִים eles preferem

הֵן שׁוֹתְלוֹת elas plantam                            הֵן מַעֲדִיפוֹת elas preferem


Futuro                                                  Futuro

אֲנִי אֶשְׁתּוֹל eu plantarei (m/f)                        אֲנִי אַעֲדִיף eu preferirei (m/f)

אַתָּה תִּשְׁתּוֹל tu plantarás (m)                   אַתָּה תַּעֲדִיף tu preferirás (m)

אַתְּ תִּשְׁתְּלִי tu plantarás (f)                          אַתְּ תַּעֲדִיפִי tu preferirás (f)

הוּא יִשְׁתּוֹל ele plantará                              הוּא יַעֲדִיף ele preferirá

הִיא תִּשְׁתּוֹל ela plantará                             הִיא תַּעֲדִיף ela preferirá

אֲנַחְנוּ נִשְׁתּוֹל nós plantaremos (m/f)    אֲנַחְנוּ נַעֲדִיף nós preferiremos (m/f)

אַתֶּם תִּשְׁתְּלוּ vós plantareis (m)               אַתֶּם תַּעֲדִיפוּ vós preferireis (m)

אַתֶּן תִּשְׁתְּלוּ vós plantareis (f)                  אַתֶּן תַּעֲדִיפוּ vós preferireis (f)

הֵם יִשְׁתְּלוּ eles plantarão                             הֵם יַעֲדִיפוּ eles preferirão

הֵן יִשְׁתְּלוּ elas plantarão                            הֵן יַעֲדִיפוּ elas preferirão


Verbos Hebraicos iniciados P

Verbo Preencher                                      Verbo Preparar

Infinitivo  לְמַלֵּא                                  Infinitivo  לְהָכִין

Raiz      מ ל א                                     Raiz   כ ו נ

Passado                                              Passado

אֲנִי מִילֵּאתִי eu preenchi (m/f)                     אֲנִי הֵכַנְתִּי eu preparei (m/f)

אַתָּה מִילֵּאתָ tu preencheste (m)                 אַתָּה הֵכַנְתָּ tu preparaste (m)

אַתְּ מִילֵּאת tu preencheste (f)                     אַתְּ הֵכַנְתְּ tu preparaste (f)

הוּא מִילֵּא ele preencheu                            הוּא הֵכִין ele preparou

הִיא מִילְּאָה ela preencheu                         הִיא הֵכִינָה ela preparou

אֲנַחְנוּ מִילֵּאנוּ nós preenchemos (m/f)        אֲנַחְנוּ הֵכַנּוּ nós preparamos 

אַתֶּם מִילֵּאתֶם vós preenchestes (m)       אַתֶּם הֵכַנְתֶּם vós preparastes 

אַתֶּן מִילֵּאתֶן vós preenchestes (f)    אַתֶּן הֵכַנְתֶּן vós preparastes (f)

הֵם מִילְּאוּ eles preencheram                       הֵם הֵכִינוּ eles prepararam

הֵן מִילְּאוּ elas preencheram                         הֵן הֵכִינוּ elas prepararam


Presente                                              Presente

אֲנִי מְמַלֵּא eu preencho (m)                          אֲנִי מֵכִין eu preparo (m)

אֲנִי מְמַלֵּאת eu preencho (f)                          אֲנִי מְכִינָה eu preparo (f)

אַתָּה מְמַלֵּא tu preenches (m)                      אַתָּה מֵכִין tu preparas (m)  

אַתְּ מְמַלֵּאת tu preenches (f)                         אַתְּ מְכִינָה tu preparas (f)

הוּא מְמַלֵּא ele preenche                             הוּא מֵכִין ele prepara

הִיא מְמַלֵּאת ela preenche                            הִיא מְכִינָה ela prepara

אֲנַחְנוּ מְמַלְּאִים nós preenchemos (m)  אֲנַחְנוּ מְכִינִים nós preparamos (m)

אֲנַחְנוּ מְמַלְּאוֹת nós preenchemos (f)     אֲנַחְנוּ מְכִינוֹת nós preparamos (f)

אַתֶּם מְמַלְּאִים vós preencheis (m)      אַתֶּם מְכִינִים vós preparais (m)

אַתֶּן מְמַלְּאוֹת vós preencheis (f)            אַתֶּן מְכִינוֹת vós preparais (f)

הֵם מְמַלְּאִים eles preenchem                    הֵם מְכִינִים eles preparam

הֵן מְמַלְּאוֹת elas preenchem                    הֵן מְכִינוֹת elas preparam


Futuro                                                  Futuro

אֲנִי אֲמַלֵּא eu preencherei (m/f)                     אֲנִי אָכִין eu prepararei (m/f)

אַתָּה תְּמַלֵּא tu preencherás (m)                    אַתָּה תָּכִין tu prepararás (m)

אַתְּ תְּמַלְּאִי tu preencherás (f)                       אַתְּ תָּכִינִי tu prepararás (f)

הוּא יְמַלֵּא ele preencherá                              הוּא יָכִין ele preparará

הִיא תְּמַלֵּא ela preencherá                           הִיא תָּכִין ela preparará

אֲנַחְנוּ נְמַלֵּא nós preencheremos (m/f)          אֲנַחְנוּ נָכִין nós prepararemos 

אַתֶּם תְּמַלְּאוּ vós preenchereis (m)          אַתֶּם תָּכִינוּ vós preparareis (m)

אַתֶּן תְּמַלְּאוּ  vós preenchereis (f)              אַתֶּן תָּכִינוּ vós preparareis (f)

הֵם יְמַלְּאוּ eles preencherão                         הֵם יָכִינוּ eles prepararão

הֵן יְמַלְּאוּ elas preencherão                             הֵן יָכִינוּ elas prepararão


Verbos Hebraicos iniciados P

 Verbo Produzir                                       Verbo Preocupar

Infinitivo  לְייַצֵּר                             Infinitivo לִדְאוֹג

Raiz         י צ ר                               Raiz   ד א ג

Passado                                           Passado

אֲנִי יִיצַּרְתִּי eu produzi (m/f)           אֲנִי דָּאַגְתִּי eu preocupei (m/f)

אַתָּה יִיצַּרְתָּ tu produziste (m)             אַתָּה דָּאַגְתָּ tu preocupaste (m)

אַתְּ יִיצַּרְתְּ tu produziste (f)                      אַתְּ דָּאַגְתְּ tu preocupaste (f)

הוּא יִיצֵּר ele produziu                               הוּא דָּאַג ele preocupou

הִיא יִיצְּרָה ela produziu                           הִיא דָּאֲגָה ela preocupou

אֲנַחְנוּ יִיצַּרְנוּ nós produzimos (m/f)      אֲנַחְנוּ דָּאַגְנוּ nós preocupamos (m/f)

אַתֶּם יִיצַּרְתֶּם vós produzistes (m)          אַתֶּם דָּאַגְתֶּם vós preocupastes (m)

אַתֶּן יִיצַּרְתֶּן vós produzistes (f)               אַתֶּן דָּאַגְתֶּן vós preocupastes (f)

הֵם יִיצְּרוּ eles produziram                          הֵם דָּאֲגוּ eles preocuparam

הֵן יִיצְּרוּ elas produziram                           הֵן דָּאֲגוּ elas preocuparam


Presente                                           Presente

אֲנִי מְייַצֵּר eu produzo (m)                          אֲנִי דּוֹאֵג eu preocupo (m)

אֲנִי מְייַצֶּרֶת eu produzo (f)                        אֲנִי דּוֹאֶגֶת eu preocupo (f)

אַתָּה מְייַצֵּר tu produzes (m)              אַתָּה דּוֹאֵג tu preocupas (m)

אַתְּ מְייַצֶּרֶת tu produzes (f)                         אַתְּ דּוֹאֶגֶת tu preocupas (f)

הוּא מְייַצֵּר ele produz                                 הוּא דּוֹאֵג ele preocupa

הִיא מְייַצֶּרֶת ela produz                              הִיא דּוֹאֶגֶת ela preocupa

אֲנַחְנוּ מְייַצְּרִים nós produzimos (m)     אֲנַחְנוּ דּוֹאֲגִים nós preocupamos 

אֲנַחְנוּ מְייַצְּרוֹת nós produzimos (f)       אֲנַחְנוּ דּוֹאֲגוֹת nós preocupamos 

אַתֶּם מְייַצְּרִים vós produzis (m)         אַתֶּם דּוֹאֲגִים vós preocupais (m)

אַתֶּן מְייַצְּרוֹת vós produzis (f)            אַתֶּן דּוֹאֲגוֹת vós preocupais (f)

הֵם מְייַצְּרִים eles produzem                     הֵם דּוֹאֲגִים eles preocupam

הֵן מְייַצְּרוֹת elas produzem                       הֵן דּוֹאֲגוֹת elas preocupam


Verbos Hebraicos iniciados P

Futuro                                               Futuro

אֲנִי אֲײַצֵּר eu produzirei (m/f)               אֲנִי אֶדְאַג eu preocuparei (m/f)

אַתָּה תְּײַצֵּר tu produzirás (m)             אַתָּה תִּדְאַג tu preocuparás (m)

אַתְּ תְּייַצְּרִי tu produzirás (f)                 אַתְּ תִּדְאֲגִי tu preocuparás (f)

הוּא יְיַצֵּר ele produzirá                           הוּא יִדְאַג ele preocupará

הִיא תְּײַצֵּר ela produzirá                         הִיא תִּדְאַג ela preocupará

אֲנַחְנוּ נְײַצֵּר nós produziremos (m/f)     אֲנַחְנוּ נִדְאַג nós preocuparemos 

אַתֶּם תְּייַצְּרוּ vós produzireis (m)      אַתֶּם תִּדְאֲגוּ vós preocupareis (m)

אַתֶּן תְּייַצְּרוּ vós produzireis (f)          אַתֶּן תִּדְאֲגוּ vós preocupareis (f)

הֵם יְיַצְּרוּ eles produzirão                      הֵם יִדְאֲגוּ eles preocuparão

הֵן יְיַצְּרוּ elas produzirão                        הֵן יִדְאֲגוּ elas preocuparão


Verbos Hebraicos iniciados P

Verbo Prometer                                     Verbo Proclamar

Infinitivo  לְהַבְטִיחַ                           Infinitivo לְהַכְרִיז

Raiz   ב ט ח                                      Raiz   כ ר ז

Passado                                             Passado

אֲנִי הִבְטַחְתִּי eu prometi (m/f)          אֲנִי הִכְרַזְתִּי eu proclamei (m/f)

אַתָּה הִבְטַחְתָּ tu prometeste (m)          אַתָּה הִכְרַזְתָּ tu proclamaste (m)

אַתְּ הִבְטַחְתְּ tu prometeste (f)                   אַתְּ הִכְרַזְתְּ tu proclamaste (f)

הוּא הִבְטִיחַ ele prometeu                             הוּא הִכְרִיז ele proclamou

הִיא הִבְטִיחָה ela prometeu                           הִיא הִכְרִיזָה ela proclamou

אֲנַחְנוּ הִבְטַחְנוּ nós prometemos (m/f)       אֲנַחְנוּ הִכְרַזְנוּ nós proclamamos 

אַתֶּם הִבְטַחְתֶּם vós prometestes (m)        אַתֶּם הִכְרַזְתֶּם  vós proclamastes 

אַתֶּן הִבְטַחְתֶּן vós prometestes (f)        אַתֶּן הִכְרַזְתֶּן vós proclamastes (f)

הֵם הִבְטִיחוּ eles prometeram                   הֵם הִכְרִיזוּ eles proclamaram

הֵן הִבְטִיחוּ elas prometeram                     הֵן הִכְרִיזוּ elas proclamaram


Presente                                           Presente

אֲנִי מַבְטִיחַ eu prometo (m)                     אֲנִי מַכְרִיז eu proclamo (m)

אֲנִי מַבְטִיחָה eu prometo (f)                       אֲנִי מַכְרִיזָה eu proclamo (f)

אַתָּה מַבְטִיחַ tu prometes (m)                     אַתָּה מַכְרִיז tu proclamas (m)

אַתְּ מַבְטִיחָה tu prometes (f)                אַתְּ מַכְרִיזָה tu proclamas (f)

הוּא מַבְטִיחַ ele promete                              הוּא מַכְרִיז ele proclama

הִיא מַבְטִיחָה ela promete                         הִיא מַכְרִיזָה ela proclama

אֲנַחְנוּ מַבְטִיחִים nós prometemos (m)  אֲנַחְנוּ מַכְרִיזִים nós proclamamos 

אֲנַחְנוּ מַבְטִיחוֹת nós prometemos (f) אֲנַחְנוּ מַכְרִיזוֹת nós proclamamos (f)

אַתֶּם מַבְטִיחִים vós prometeis (m)        אַתֶּם מַכְרִיזִים vós proclamais (m)

אַתֶּן מַבְטִיחוֹת vós prometeis (f)           אַתֶּן מַכְרִיזוֹת vós proclamais (f)

הֵם מַבְטִיחִים eles prometem                 הֵם מַכְרִיזִים eles proclamam 

הֵן מַבְטִיחוֹת elas prometem                  הֵן מַכְרִיזוֹת elas proclamam


Verbos Hebraicos iniciados P

Futuro                                             Futuro

אֲנִי אַבְטִיחַ eu prometerei (m/f)               אֲנִי אַכְרִיז eu proclamarei (m/f)

אַתָּה תַּבְטִיחַ tu prometerás (m)              אַתָּה תַּכְרִיז tu proclamarás (m)

אַתְּ תַּבְטִיחִי tu prometerás (f)                 אַתְּ תַּכְרִיזִי tu proclamarás (f)

הוּא יַבְטִיחַ ele prometerá                        הוּא יַכְרִיז ele proclamará

הִיא תַּבְטִיחַ ela prometerá                       הִיא תַּכְרִיז ela proclamará

אֲנַחְנוּ נַבְטִיחַ nós prometeremos (m/f)   אֲנַחְנוּ נַכְרִיז nós proclamaremos 

אַתֶּם תַּבְטִיחוּ vós prometereis (m)          אַתֶּם תַּכְרִיזוּ vós proclamareis (m)

אַתֶּן תַּבְטִיחוּ vós prometereis (f)             אַתֶּן תַּכְרִיזוּ vós proclamareis (f)

הֵם יַבְטִיחוּ eles prometerão                     הֵם יַכְרִיזוּ eles proclamarão

הֵן יַבְטִיחוּ elas prometerão               הֵן יַכְרִיזוּ elas proclamarão


Verbo Processar                                  Verbo Proteger

Infinitivo לִתְבּוֹעַ                             Infinitivo לְהָגֵן

Raiz       ת ב ע                               Raiz ג נ נ

Passado                                         Passado

אֲנִי תָּבַעְתִּי eu processei (m/f)               אֲנִי הֵגַנְתִּי eu protegi (m/f)

אַתָּה תָּבַעְתָּ tu processaste (m)         אַתָּה הֵגַנְתָּ tu protegeste (m)

אַתְּ תָּבַעְתְּ tu processaste (f)                 אַתְּ הֵגַנְתְּ tu protegeste (f)

הוּא תָּבַע ele processou                 הוּא הֵגֵן ele protegeu

הִיא תָּבְעָה ela processou                      הִיא הֵגֵנָּה ela protegeu

אֲנַחְנוּ תָּבַעְנוּ nós processamos (m/f)    אֲנַחְנוּ הֵגַנּוּ nós protegemos (m/f)

אַתֶּם תָּבַעְתֶּם vós processastes (m)       אַתֶּם הֵגַנְתֶּם vós protegestes (m)

אַתֶּן תָּבַעְתֶּן vós processastes (f)           אַתֶּן הֵגַנְתֶּן vós protegestes (f)

הֵם תָּבְעוּ eles processaram                     הֵם הֵגֵנּוּ eles protegeram

הֵן תָּבְעוּ elas processaram                       הֵן הֵגֵנּוּ elas protegeram


Verbos Hebraicos iniciados P

Presente                                          Presente

אֲנִי תּוֹבֵעַ eu processo (m)                 אֲנִי מֵגֵן eu protejo (m)

אֲנִי תּוֹבַעַת eu processo (f)                      אֲנִי מְגִינָּה eu protejo (f)

אַתָּה תּוֹבֵעַ tu processas (m)                  אַתָּה מֵגֵן tu proteges (m)

אַתְּ תּוֹבַעַת tu processas (f)                      אַתְּ מְגִינָּה tu proteges (f)

הוּא תּוֹבֵעַ ele processa                            הוּא מֵגֵן ele protege

הִיא תּוֹבַעַת ela processa                           הִיא מְגִינָּה ela protege

אֲנַחְנוּ תּוֹבְעִים nós processamos (m)     אֲנַחְנוּ מְגִינִּים nós protegemos (m)

אֲנַחְנוּ תּוֹבְעוֹת nós processamos (f)       אֲנַחְנוּ מְגִינּוֹת nós protegemos (f)

אַתֶּם תּוֹבְעִים vós processais (m)            אַתֶּם מְגִינִּים vós protegeis (m) 

אַתֶּן תּוֹבְעוֹת vós processais (f)             אַתֶּן מְגִינּוֹת vós protegeis (f)

הֵם תּוֹבְעִים eles processam             הֵם מְגִינִּים eles protegem

הֵן תּוֹבְעוֹת elas processam                   הֵן מְגִינּוֹת elas protegem


Verbos Hebraicos iniciados P

Futuro                                             Futuro

אֲנִי אֶתְבַּע eu  processarei (m/f)              אֲנִי אָגֵן eu protegerei (m/f)

אַתָּה תִּתְבַּע tu processarás (m)              אַתָּה תָּגֵן tu protegerás (m)

אַתְּ תִּתְבְּעִי tu processarás (f)                 אַתְּ תָּגֵנִּי tu protegerás (f)

הוּא יִתְבַּע ele processará                         הוּא יָגֵן  ele protegerá

הִיא תִּתְבַּע ela processará                       הִיא תָּגֵן ela protegerá

אֲנַחְנוּ נִתְבַּע nós processaremos (m/f)   אֲנַחְנוּ נָגֵן nós protegeremos 

אַתֶּם תִּתְבְּעוּ vós processareis (m)          אַתֶּם תָּגֵנּוּ vós protegereis (m)

אַתֶּן תִּתְבְּעוּ vós processareis (f)             אַתֶּן תָּגֵנּוּ vós protegereis (f)

הֵם יִתְבְּעוּ eles processarão                     הֵם יָגֵנּוּ eles protegerão

הֵן יִתְבְּעוּ elas processarão                       הֵן יָגֵנּוּ  elas protegerão


Verbos Hebraicos iniciados P

Verbo Projetar                                     Verbo Provar

Infinitivo לְעַצֵּב                          Infinitivo לִטְעוֹם

Raiz    ע צ ב                                   Raiz  ט ע מ

Passado                                         Passado

אֲנִי עִיצַּבְתִּי eu projetei (m/f)                 אֲנִי טָעַמְתִּי eu provei (m/f)  

אַתָּה עִיצַּבְתָּ tu projetaste (m)                אַתָּה טָעַמְתָּ tu provaste (m)

אַתְּ עִיצַּבְתְּ tu projetaste (f)                     אַתְּ טָעַמְתְּ  tu provaste (f)

הוּא עִיצֵּב ele projetou                             הוּא טָעַם ele provou

הִיא עִיצְּבָה ela projetou                         הִיא טָעֲמָה ela provou

אֲנַחְנוּ עִיצַּבְנוּ nós projetamos (m/f)       אֲנַחְנוּ טָעַמְנוּ nós provamos (m/f)

אַתֶּם עִיצַּבְתֶּם vós projetastes (m)         אַתֶּם טָעַמְתֶּם vós provastes (m)

אַתֶּן עִיצַּבְתֶּן vós projetastes (f)             אַתֶּן טָעַמְתֶּן vós provastes (f)

הֵם עִיצְּבוּ eles projetaram                       הֵם טָעֲמוּ eles provaram

הֵן עִיצְּבוּ elas projetaram                         הֵן טָעֲמוּ elas provaram


Verbos Hebraicos iniciados P

Presente                                      Presente

אֲנִי מְעַצֵּב eu projeto (m)                     אֲנִי טוֹעֵם eu provo (m)

אֲנִי מְעַצֶּבֶת eu projeto (f)                  אֲנִי טוֹעֶמֶת eu provo (f)

אַתָּה מְעַצֵּב tu projetas (m)                אַתָּה טוֹעֵם tu provas (m)

אַתְּ מְעַצֶּבֶת tu projetas (f)                 אַתְּ טוֹעֶמֶת tu provas (f)

הוּא מְעַצֵּב ele projeta                        הוּא טוֹעֵם ele prova

הִיא מְעַצֶּבֶת ela projeta                   הִיא טוֹעֶמֶת ela prova

אֲנַחְנוּ מְעַצְּבִים nós projetamos (m) אֲנַחְנוּ טוֹעֲמִים nós provamos 

אֲנַחְנוּ מְעַצְּבוֹת nós projetamos (f)  אֲנַחְנוּ טוֹעֲמוֹת nós provamos 

אַתֶּם מְעַצְּבִים vós projetais (m)      אַתֶּם טוֹעֲמִים vós provais (m)

אַתֶּן מְעַצְּבוֹת vós projetais (f)         אַתֶּן טוֹעֲמוֹת vós provais (f)

הֵם מְעַצְּבִים eles projetam          הֵם טוֹעֲמִים eles provam

הֵן מְעַצְּבוֹת elas projetam               הֵן טוֹעֲמוֹת elas provam


Verbos Hebraicos iniciados P

Futuro                                        Futuro

אֲנִי אֲעַצֵּב eu projetarei (m/f)            אֲנִי אֶטְעַם eu provarei (m/f)

אַתָּה תְּעַצֵּב tu projetarás (m)        אַתָּה תִּטְעַם tu provarás (m)

אַתְּ תְּעַצְּבִי tu projetarás (f)              אַתְּ תִּטְעֲמִי tu provarás (f)

הוּא יְעַצֵּב ele projetará                      הוּא יִטְעַם ele provará

הִיא תְּעַצֵּב ela projetará                     הִיא תִּטְעַם  ela provará

אֲנַחְנוּ נְעַצֵּב nós projetaremos (m/f)   אֲנַחְנוּ נִטְעַם nós provaremos (m/f)

אַתֶּם תְּעַצְּבוּ vós projetareis (m)          אַתֶּם תִּטְעֲמוּ vós provareis (m)

אַתֶּן תְּעַצְּבוּ vós projetareis (f)             אַתֶּן תִּטְעֲמוּ vós provareis (f)

הֵם יְעַצְּבוּ eles projetarão                     הֵם יִטְעֲמוּ eles provarão

הֵן יְעַצְּבוּ elas projetarão                       הֵן יִטְעֲמוּ elas provarão


Verbos Hebraicos iniciados P

Verbo Puxar                                        Verbo Pular

Infinitivo לִמְשׁוֹךְ                       Infinitivo לִקְפוֹץ

Raiz  מ שׁ כ                              Raiz  ק פ צ

Passado                                          Passado

אֲנִי מָשַׁכְתִּי eu puxei (m/f)                       אֲנִי קָפַצְתִּי  eu pulei (m/f)

אַתָּה מָשַׁכְתָּ tu puxaste (m)                      אַתָּה קָפַצְתָּ tu pulaste (m)

אַתְּ מָשַׁכְתְּ tu puxaste  (f)                         אַתְּ קָפַצְתְּ (f) tu pulaste (f)

הוּא מָשַׁךְ ele puxou                                  הוּא קָפַץ ele pulou

הִיא מָשְׁכָה ela puxou                              הִיא קָפְצָה ela pulou

אֲנַחְנוּ מָשַׁכְנוּ nós puxamos (m/f)        אֲנַחְנוּ קָפַצְנוּ nós pulamos (m/f)

אַתֶּם מָשַׁכְתֶּם vós puxastes (m)         אַתֶּם קָפַצְתֶּם vós pulastes (m)

אַתֶּן מָשַׁכְתֶּן vós puxastes (f)                  אַתֶּן קָפַצְתֶּן vós pulastes (f)

הֵם מָשְׁכוּ eles puxaram                           הֵם קָפְצוּ eles pularam

הֵן מָשְׁכוּ elas puxaram                             הֵן קָפְצוּ elas pularam


Presente                                       Presente

אֲנִי מוֹשֵׁךְ eu puxo (m)                        אֲנִי קוֹפֵץ eu pulo (m)

אֲנִי מוֹשֶׁכֶת eu puxo (f)                         אֲנִי קוֹפֶצֶת eu pulo (f)

אַתָּה מוֹשֵׁךְ tu puxas (m)                   אַתָּה קוֹפֵץ tu pulas (m)

אַתְּ מוֹשֶׁכֶת tu puxas (f)                        אַתְּ קוֹפֶצֶת tu pulas (f)

הוּא מוֹשֵׁךְ ele puxa                         הוּא קוֹפֵץ ele pula

הִיא מוֹשֶׁכֶת ela puxa                          הִיא קוֹפֶצֶת ela pula

אֲנַחְנוּ מוֹשְׁכִים nós puxamos (m)       אֲנַחְנוּ קוֹפְצִים nós pulamos (m)

אֲנַחְנוּ מוֹשְׁכוֹת nós puxamos (f)         אֲנַחְנוּ קוֹפְצוֹת nós pulamos (f)

אַתֶּם מוֹשְׁכִים vós puxais (m)               אַתֶּם קוֹפְצִים vós pulais (m)

אַתֶּן מוֹשְׁכוֹת vós puxais (f)                 אַתֶּן קוֹפְצוֹת vós pulais (f)

הֵם מוֹשְׁכִים eles puxam                       הֵם קוֹפְצִים eles pulam

הֵן מוֹשְׁכוֹת elas puxam                        הֵן קוֹפְצוֹת elas pulam 


Verbos Hebraicos iniciados P

Futuro                                                        Futuro

אֲנִי אֶמְשׁוֹךְ eu puxarei (m/f)           אֲנִי אֶקְפוֹץ eu pularei (m/f)

אַתָּה תִּמְשׁוֹךְ tu puxarás (m)           אַתָּה תִּקְפוֹץ tu pularás (m)

אַתְּ תִּמְשְׁכִי tu puxarás (f)                   אַתְּ תִּקְפְצִי tu pularás (f)

הוּא יִמְשׁוֹךְ ele puxará                        הוּא יִקְפוֹץ ele pulará

הִיא תִּמְשׁוֹךְ ela puxará                      הִיא תִּקְפוֹץ ela pulará

אֲנַחְנוּ נִמְשׁוֹךְ nós puxaremos (m/f)     אֲנַחְנוּ נִקְפוֹץ nós pularemos 

 אַתֶּם תִּמְשְׁכוּ vós puxareis (m)            אַתֶּם תִּקְפְצוּ vós pulareis (m)

אַתֶּן תִּמְשְׁכוּ vós puxareis (f)                אַתֶּן תִּקְפְצוּ vós pulareis (f)

הֵם יִמְשְׁכוּ eles puxarão                        הֵם יִקְפְצוּ eles pularão

הֵן יִמְשְׁכוּ elas puxarão                        הֵן יִקְפְצוּ elas pularão


http://bit.ly/2cdksMN

Verbos Hebraicos iniciados P

Verbos Hebraicos iniciados P, compartilhem nosso site.

Vejam também

https://adilsoncardoso.com/index.php/traducao-da-bencao-sacerdotal/

Deixa um comentário e um like abaixo. Inscreva-se no Site Pensar Bem Faz Bem, clica no link abaixo, depois abra sua caixa de Emails e confirme seu cadastro. Que o Eterno vos abençoe.

  Inscreva-se, PENSAR BEM FAZ BEM por EmailVerbos Hebraicos iniciados P

Facebook Comments